وزنه بردار کرمانشاهی رکورد حرکت دو ضرب و مجموع جهان را بهبود بخشید

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، رقابت های دسته 85 کیلوگرمی جام فجر از ساعت 18 و 30 با حضور 8 وزنه بردار در تالار مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
کیانوش رستمی دارنده 2 مدال طلای جهانی و همچنین برنز المپیک لندن در حرکت 2 ضرب پس از بلند کردن وزنه 210 کیلوگرمی، در حرکت دوم 10 کیلوگرم وزنه خود را افزایش داد و با بلند کردن وزنه 220 کیلوگرمی رکود جهانی را 2 کیلوگرم بهبود بخشید.
'ژانگ ای' از چین پیش از این با بلند کردن وزنه 218 کیلوگرمی رکوردار این دسته در جهان بود.
وی در مجموع نیز با 395 کیلوگرم ضمن کسب مدال طلای یک ضرب و دو ضرب در این دسته عنوان نخست مجموع را نیز کسب کرد.
رستمی رکورد مجموع جهان را نیز یک کیلوگرم بهبود بخشید.
رستمی در رقابت های جهانی در حرکت یک ضرب 173 و دو ضرب 214 کیلوگرم را بلند کرده بود و در مجموع به مدال نقره جهانی رسیده بود.
همچنین سیدایوب موسوی دارنده مدال نقره آسیا و وزنه بردار جوان کشورمان در حرکت 2 ضرب 196 کیلوگرم را بالای سر برد، اما در حرکت دوم و سوم خود نتوانست وزنه 203 و 208 کیلوگرمی را بالای سر ببرد تا ضمن ایستادن در مکان پنجم 2 ضرب در مجموع نیز با 362 کیلوگرم به مدال برنز جام فجر دست یابد.
آلکسین یوفکین از روسیه نیز در حرکت 2 ضرب با 205 کیلوگرم ضمن کسب مدال نقره این حرکت در مجموع نیز با 373 کیلوگرم در مکان دوم ایستاد.
همچنین فارس الباخ وزنه بردار مصری الاصل قطری در حرکات 2 ضرب با بلندکردن وزنه 201 کیلوگرم صاحب مدال برنز دو ضرب شد.
ورزشی**1067**9129**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزنه بردار کرمانشاهی رکورد حرکت دو ضرب و مجموع جهان را بهبود بخشید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات