آقای کی‌روش حق با شماست؛ اما ...

حرف‌های سرمربی تیم ملی البته درست است. همه ما وظیفه داریم با تیم ملی فوتبال کشورمان همراهی کنیم، اما چرا چند وقتی است کی‌روش تلخ صحبت می‌کند؟ می‌دانیم او را اذیت کرده‌اند و امکانات را از او گرفته‌اند؛ اما چرا او مانند سال‌های اول حضورش در ایران، مهربانانه حرف نمی‌زند؟ چرا او این‌قدر تلخ شده؟ دوستانی که در کنار کی‌روش هستند یا مهدی تاج، رئیس جدید فدراسیون فوتبال که می‌دانیم دلش برای این فوتبال می‌تپد، وظیفه دارند این را به کی‌روش بگویند که او نباید با تحکم حرف بزند. او حق ندارد برای فوتبال ما تعیین تکلیف کند. ما وظیفه داریم با تیم ملی تعامل و همکاری و همراهی کنیم، اما کی‌روش نباید از صاحب عزا بیشتر گریه کند.

مهدی تاج قول داده مسائل مربوط به تیم ملی و امکانات سخت‌افزاری تیم را شخصا دنبال کند. رابطه‌اش هم با وزیر ورزش اخیرا بهبود یافته. دیگر دلیلی ندارد سرمربی تیم ملی با مدیر مجموعه ورزش آزادی دربیفتد و از ندادن زمین تمرینی بنالد.

رضا پورعالی

گروه ورزش

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آقای کی‌روش حق با شماست؛ اما ...» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات