جزئیات برگشت قسط اول تمتع ۹۵ به زائران -آکا

ایرانگردی ، ایرانشناسیتوصیه های سفر

جزئیات برگشت قسط اول تمتع ۹۵ به زائران

جزئیات برگشت قسط اول تمتع ۹۵ به زائران -آکاسازمان حج و زیارت,برگشت قسط اول تمتع,تمتع ۹۵,حج تمتع

آکاایران: جزئیات برگشت قسط اول تمتع ۹۵ به زائران

آکاایران: سازمان حج و زیارت اعلام کرد که با توجه به اعزام نشدن زائران ایرانی به حج تمتع ۹۵، زائران می‌توانند نسبت به دریافت اصل مبلغ قسط اول و سود آن اقدام کنند.

مقاله‌های مرتبط:

پرونده حج تمتع امروز بسته می شود

قطعی شد: امسال حج تمتع برگزار نمی‌شود

با توجه به محروم شدن زائران ایرانی از انجام فریضه‌ی حج در سال جاری در پی کارشکنی‌های عربستان سعودی در خصوص انجام تمهیدات لازم برای پذیرش حجاج ایرانی، زائران عزیزی که در خصوص پرداخت قسط اول هزینه سفر خود (مبلغ ۵۰ میلیون ریال) در شعب بانک ملی در حساب شخصی که به نام آنان افتتاح شده، اقدام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به بانک و ارائه‌ی مدارک شناسایی، نسبت به دریافت اصل مبلغ قسط اول پرداختی و سود تعلق گرفته به آن اقدام کنند.

در صورت پس گرفتن مبلغ قسط اول، اولویت اعزام زائران در نوبت تشرف برای سال‌های بعد محفوظ خواهد بود و در صورت فراهم آوردن شرایط لازم از سوی کشور میزبان و راه‌اندازی مجدد سفر حج، زائران می‌توانند به این سفر معنوی اعزام شوند.

پس‌گرفتن مبلغ یک میلیون تومان ودیعه‌ که بابت ثبت‌نام اولیه زائران در شعب بانک‌های ملی مربوط به ثبت‌نام‌های اولیه از زائران در سال‌های ۸۶ به قبل از متقاضیان دریافت شده، به منزله‌ی انصراف از اعزام به حج تلقی شده که لازم است متقاضیان در این خصوص دقت لازم و کافی را به عمل آورند.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-ایرانشناسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزئیات برگشت قسط اول تمتع ۹۵ به زائران -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات