با بلندگوی آمازون تاکسی پیدا کنید -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- بلندگوی هوشمند آمازون از این به بعد برای یافتن تاکسی هم قابل استفاده است!

,بلندگوی,آمازون,تاکسی,[categoriy]

با بلندگوی آمازون تاکسی پیدا کنید

با بلندگوی آمازون تاکسی پیدا کنید -آکابلندگوی,آمازون,تاکسی,پیدا

آکاایران: با بلندگوی آمازون تاکسی پیدا کنید

 شرکت اوبر می گوید برنامه همراه خود را ارتقا داده تا با Echo یا همان بلندگوی هوشمند شرکت آمازون سازگار شود. برای استفاده از این خدمات کاربر باید خطاب به بلندگو بگوید یک اوبر برایم صدا می زنی؟

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس،پس از این کار ظرف مدت کوتاهی یک تاکسی در محل سکونت فرد درخواست کننده حاضر خواهد بود.

از جمله دیگر جملاتی که برای فراخوان تاکسی از طریق اکو قابل درک خواهد بود می توان به موارد زیر اشاره کرد: برایم امکان سواری فراهم کن، اوبر را بیاور و ... البته شما می توانید از عبارت برایم تاکسی بگیر هم استفاده کنید. زیرا تاکسی معادل کلمه اوبر تلقی خواهد شد.

انتظار می رود در آینده خدمات بیشتری از طریق این ابزار هوشمند ساخت شرکت آمازون در دسترس قرار بگیرد.

اوبر هم از این طریق می تواند به مسافران و درآمد بیشتری دسترسی داشته باشد. قرار است در آینده نزدیک جزئیات بیشتری در مورد نحوه ارائه این خدمات اعلام شود.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با بلندگوی آمازون تاکسی پیدا کنید -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات