زاکربرگ: فیس بوک باید تا سال 2030 پنج میلیارد کاربر داشته باشد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- در حال حاضر از هفت میلیارد نفر جمعیت جهان تنها ۳.۲ میلیارد نفر کاربر فیس بوک هستند.

,زاکربرگ,باید,میلیارد,[categoriy]

زاکربرگ: فیس بوک باید تا سال 2030 پنج میلیارد کاربر داشته باشد

زاکربرگ: فیس بوک باید تا سال 2030 پنج میلیارد کاربر داشته باشد -آکازاکربرگ,باید,میلیارد,کاربر,داشته

آکاایران: زاکربرگ: فیس بوک باید تا سال 2030 پنج میلیارد کاربر داشته باشد

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک اعلام کرده امیدوار است شبکه اجتماعی تحت مدیریت وی تا سال ۲۰۳۰ پنج میلیارد نفر کاربر داشته باشد و از این طریق برتری خود را در دنیا حفظ کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، اگر چه فیس بوک با ۱.۵ میلیارد کاربر فعال در جهان در ماه پرطرفدارترین شبکه اجتماعی جهان است، اما برخی کارشناسان معتقدند با توجه به از راه رسیدن شبکه های اجتماعی جدید خلاق و پویا فیس بوک برای رسیدن به چنین هدفی چالش هایی جدی را پیش رو دارد.

در سال ۲۰۳۰ جمعیت جهان به ۸ میلیارد نفر می رسد و لذا فیس بوک برای جلب نظر مساعد ۶۰ درصد از کل جمعیت جهان و عضویت آنها در شبکه اجتماعی خود کار دشواری پیش رو دارد.

چالش مهم دیگر آن است که در حال حاضر از هفت میلیارد نفر جمعیت جهان تنها ۳.۲ میلیارد نفر کاربر فیس بوک هستند.

علت اصلی این مساله دشواری دسترسی به اینترنت در بسیاری از کشورهای در حال توسعه است. بنابراین فیس بوک برای جذب ۵ میلیارد نفر کاربر ابتدا باید دسترسی به اینترنت را برای میلیاردها نفر ممکن کند.

در اینجاست که علت تلاش های فیس بوک برای ارائه خدمات اینترنت در نقاط دورافتاده جهان با استفاده از پهبادهای خورشیدی و .... مشخص می شود. دامنه این تلاش ها حتی به ارائه خدمات اینترنت در پناهگاه های آوارگان سوری در اروپا نیز کشیده شده است.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زاکربرگ: فیس بوک باید تا سال 2030 پنج میلیارد کاربر داشته باشد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات