مذاکره استاندار کرمانشاه با سرمایه گذار بلژیکی برای احداث نیروگاه سیکل ترکیبی

به گزارش ایرنا؛ روابط عمومی استانداری روز سه شنبه به نقل از اسدالله رازانی در این جلسه که با حضور جمعی از مدیران استان برگزار شد افزود: وزارت نیرو قرار است که با همکاری و سرمایه گذاری شرکت یونیت اینترنشال بلژیک حدود 6 نیروگاه سیکل ترکیبی در کشور ایجاد کند لذا با هماهنگی هایی که بعمل آوردیم از این شرکت خواسته شده که در استان کرمانشاه هم اقدام به احداث سیکل ترکیبی نماید.
وی اظهار داشت: این جلسه را به منظور هماهنگی و همکاری دستگاه های مرتبط با احداث نیروگاه از جمله شرکت های گاز، برق، آب و منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین و سرمایه گذار بخش خصوصی از کشور بلژیک تشکیل داده ایم و از سرمایه گذار این شرکت با توجه به امکانات موجود در قصرشیرین دعوت به همکاری به عمل آمده است.
رازانی تاکید کرد: از مسوولان شرکت های خدمات رسان در استان می خواهیم که نهایت همکاری و هماهنگی با سرمایه گذاران این شرکت برای احداث نیروگاه در منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین داشته باشند.
وی همچنین با اشاره به مزیت های موجود در شهرستان قصرشیرین و وجود امکانات لازم برای احداث نیروگاه از جمله منابع آبی تصریح کرد: هم اکنون طرح بزرگ گرمسیری و همچنین چندین سد در این شهرستان در حال اجراست لذا منابع آبی مورد نیاز نیروگاه در منطقه قصرشیرین به خوبی تامین خواهد شد که این موضوع می تواند یک فرصت ممتاز برای سرمایه گذار باشد.
استاندار کرمانشاه بیان داشت: همچنین در خصوص تامین دیگر نیازهای این شرکت برای احداث نیروگاه سیکل ترکیبی از قبیل برق، گاز و اختصاص زمین نهایت همکاری لازم صورت خواهد گرفت.
همچنین در این جلسه ودات گرولن مدیر اجرایی شرکت یونیت اینترنشال و مجری پروژه های سیکل ترکیبی در ایران نیز گفت: ما از مساعدت و دستور استاندار کرمانشاه برای همکاری دستگاه های مرتبط با تامین کننده نیازهای احداث نیروگاه کمال تقدیر و تشکر را داریم.
وی افزود: چندین نیروگاهی را که قرار است در کشور ایران از جمله استان کرمانشاه احداث کنیم بزودی با وزارت نیرو نهایی خواهیم کرد و با انعقاد تفاهم نامه، کار احداث نیروگاه سیکل ترکیبی را در قصرشیرین شروع خواهیم کرد و ظرف چهار سال پروژه را تحویل خواهیم داد.
در ادامه این جلسه مدیران حاضر به بیان گزارش هایی در زمینه ظرفیت های موجود در منطقه قصرشیرین برای تامین منابع مورد نیاز احداث نیروگاه سیکل ترکیبی پرداختند.
8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مذاکره استاندار کرمانشاه با سرمایه گذار بلژیکی برای احداث نیروگاه سیکل ترکیبی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات