ادارات تعهدات خود به شهرداری سنندج را پرداخت کنند

به گزارش خبرنگار ایرنا بهرام نصرالهی زاده روز سه شنبه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سنندج اظهار کرد: حوزه عمران و خدمات شهری یکی از حوزه هایی است که همواره مردم در این خصوص دغدغه دارند.
وی افزود: توسعه یک فرایند اجتماعی است و تنها پروژه های عمرانی و تجهیزات نمی تواند توسعه را ایجاد کند بلکه در کنار این مهم باید به مباحث فرهنگی و اجتماعی نیز توجه ویژه شود.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان خاطرنشان کرد: بر اساس برآوردهای سال 92 بیش از 7 هزار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های نیمه تمام استان نیاز است که این برآوردها در سال 94 به حدود 9 هزار میلیارد تومان رسیده است.
نصرالهی زاده اظهار داشت: باید همه بدانند که رسالت دولت در این خصوص سنگین است و بدون حضور و مشارکت بخش خصوصی نمی توان طرح های عمران شهری را عملیاتی کرد.
وی افزود: راه حل توسعه استان سرمایه گذاری بخش خصوصی است و شهرداری ها موظفند با ایجاد منابع جدید درآمدی و کسب درآمدهای پایدار برای خود اقدام کنند.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان خاطرنشان کرد: واگذاری طرح های عمرانی به بخش خصوصی، فعال کردن واحدهای تولیدی راکد و غیر فعال استان، کمک اعتباری به پروژه های عمرانی بالای 70درصد پیشرفت از جمله اولویت های این سازمان در سال جاری مالی خواهد بود.
نصرالهی زاده اظهار داشت: سنندج باید نماد توسعه شهری در استان کردستان و سطح کشور باشد و برای این مهم نیز نیازمند حمایت های بخش دولتی و نقش آفرینی ویژه بخش خصوصی هستیم.
وی افزود: در یک سال اخیر سعی کرده ایم روند مصوبات و دستور جلسه های شورای برنامه ریزی و توسعه استان را تغییر دهیم و به سوی رفع چالش ها و توجه به برنامه های اولویت دار حرکت کنیم.
نصرالهی زاده خاطرنشان کرد: سعی می کنیم موضوع یکی از جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان را نیز به مسایل شورا و شهرداری ها اختصاص دهیم.
7351/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادارات تعهدات خود به شهرداری سنندج را پرداخت کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات