60 دستگاه اتوبوس در زنجان برای استفاده نابینایان مناسب‌سازی می‌شود

خط ویژه اتوبوس معاون شهردار زنجان با اشاره به نصب نخستین دستگاه گویا بر روی اتوبوس درون شهری گفت: طبق برنامه‌ریزیهای انجام شده ۶۰ دستگاه اتوبوس در زنجان برای استفاده نابینایان مناسب‌سازی می‌شود.

سمانه شاددل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با بیان اینکه برای نخستین بار یک دستگاه اتوبوس درون شهری در راستای مناسب‌سازی حمل و نقل عمومی به سیستم گویا مجهز شد، اظهار داشت: این سیستم بر روی اتوبوس شهرک انصاریه نصب شده است.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده روند مناسب‌سازی و نصب سیستم گویا بر روی 60 دستگاه اتوبوس دیگر نیز انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری زنجان با تاکید بر اینکه در حال حاضر در تلاش برای جذب پیمانکار مورد نیاز برای مناسب‌سازی اتوبوسهای درون شهری هستیم، ابراز کرد: استعلام های لازم در حال برگزاری است.

وی به دیگر برنامه‌های شهرداری زنجان به منظور توسعه و گسترش خدمات‌رسانی به شهروندان به ویژه معلولان و سالمندان اشاره کرد و افزود: نصب چراغ راهنمای گویا نیز از دیگر اقدامات شهرداری در بخش مناسب‌سازی است.

شاددل عنوان کرد: برنامه‌ریزیهای لازم به منظور نصب چراغ های گویا در تقاطع‌های عابر پیاده و مکان های پر‌تردد انجام شده است.

وی با اشاره به مشکل موجود در نصب چراغ های گویا در تقاطع‌ها تصریح کرد: همه تقاطع‌های مورد هدف هوشمند بوده به همین دلیل باید دقت لازم برای جلوگیری از بروز هر‌گونه مشکل اعمال شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری زنجان به انجام سعی و خطا و شناسایی مشکلات و به حداقل رساندن آنها اشاره کرد و یادآور شد: انجام مناسب‌سازی در مرحله نخست به صورت موردی و محدود اجرایی شده و پس از شناسایی نواقص به صورت گسترده عملیاتی می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «60 دستگاه اتوبوس در زنجان برای استفاده نابینایان مناسب‌سازی می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات