برخی از هیئت‌های استان البرز در واگذاری اماکن به بخش خصوصی دچار مشکل شدند

گل‌محمدی ورزش البرز مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: برخی از هیئت‌های استان البرز در واگذاری اماکن به بخش خصوصی دچار مشکل شدند.

رضا گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه با تنظیم ضوابط جدید توسط وزارت ورزش و راه‌اندازی مجامع، نحوه انتخابات، اختیارات و افراد تاثیرگذار در برنامه هیئت‌ها و فدراسیون‌ها دچار تغییرات جدی شد، اظهار داشت: اختیارات فرد به گروه و مجمع داده شد که این نشان‌دهنده پویایی و رشد این کار است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه بنده هنوز اعتقاد دارم که به سبب عدم استفاده صحیح از این اختیارات، ما کم‌کم به سمت خودسانسوری پیش می‌رویم، افزود: ساختار فرهنگی، عدم نقدپذیری مسئولان و عادت مذموم زشت به یاد مانده از تاریخ گذشته ما که بعضی‌ها به دنبال تملق، چاپلوسی و تمجدیدهای غیر واقعی هستند، مشکلات را ایجاد می‌کند. بنابراین بنده در جلسات هیئت‌ها این را تاکید می‌کنم که مطالبات به شکل قهرمان پروری دنبال نشود بلکه به شکل عمومی دنبال کنیم که عامه اعضای مجمع در حساب‌کشی، تاثیرگذاری و انتخاب اختیار دارند.

وی با اشاره به اینکه به دیالوگ گفت‌وگو و مشاوره عادت کنیم، گفت: اینکه یک نفر متکلم وحده شود و مابقی دست بلند کنند و بعد از هر اتفاقی مسئولیت را از خود بری کنیم، عادت مذمومی است.

گل‌محمدی با بیان اینکه ما در برابر انتخابات و اتفاقاتی که در آینده پیشامد می‌کند، مسئول هستیم، افزود: مسئولیت‌پذیری باید عمومی شود و این حقی است که قانون داده است.

وی با اشاره به ماده 88 مبنی بر واگذاری بخشی از امور مالی دولت به بخش خصوصی، گفت: ما موظف شدیم که برخی از اماکن را به بخش خصوصی واگذار کنیم و از طرفی به کارگیری نیرو در دولت منع شده که به ناچار برخی از هیئت‌ها در واگذاری اماکن به بخش خصوصی دچار مشکل شدند.

وی افزود: فردی با هیئت ورزشی کار کرده و برای خود حقی متصور شده که من با دو سال کار، کارمند رسمی شما هستم و باید حقوق دریافت کنم که مغایر با قانون است که بعد این فرد شکایت کرده و با عدم پیگیری‌های از قبل هیئت تنیس روی میز دچار مشکل شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه در همین راستا هیئت  تنیس روی میز استان البرز دچار مشکل شده است، افزود: به سبب اینکه اداره‌کل به موقع در این امر ورود نکرده و نیز بخش‌های دیگر بدون پیگیری نظر اداره کل، رای دادند، سبب شد بخشی از حساب هیئت استان البرز مسدود شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخی از هیئت‌های استان البرز در واگذاری اماکن به بخش خصوصی دچار مشکل شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات