اجرای پروژه‌های عمران روستایی بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان بالاترین رتبه رشد کشوری را کسب کرد

بنیاد مسکن معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در سه ساله اخیر اجرای پروژه های عمران روستایی بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان بالاترین رتبه رشد کشوری را از آن خود کرد.

 ناصر جمشیدزهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: در سه ساله اخیر اجرای پروژه های عمران روستایی بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان بالاترین رتبه ی رشد را از آن خود کرد.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان ضمن بیان این مطلب گفت: در سه ساله اخیر اجرای پروژه‌های عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان در ارزیابی به عمل آمده با 18 پله صعود نسبت به گذشته از بالاترین درصد رشد در اجرای طرح‌های هادی روستایی برخوردار بوده است.

وی افزود: این ارزیابی که توسط دفتر نظارت و ارزیابی امور عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به عمل آمده است با هدف رشد و بهبود روند اجرایی طرح‌های هادی در روستاها انجام گرفته ‌و در نظر داریم تا پایان سال جاری برای تمامی روستاهای واجدالشرایط سیستان و بلوچستان طرح هادی تهیه ‌شود.

جمشیدزهی عنوان کرد: ایجاد زمینه‌های لازم برای تثبیت جمعیت و حفظ ساختار و زیباسازی محیط روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان از وظایف مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در سال‌های اخیر بوده ‌و باید دیدبانان خوبی برای حقوق مردم باشیم و از مدل‌های متنوع و متفاوت برای مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی استفاده شود تا خدمات این نهاد انقلابی در دل و ذهن روستائیان ماندگار بماند.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کیفیت اجرا، مدت اجرا و نحوه اجرا از شاخصه‌هایی بوده که در این رتبه‌بندی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

جمشید زهی رشد چشمگیر فعالیتهای بنیاد استان را حاصل مدیریت صحیح و تلاش کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان دانست و افزود: امیدوارم که این روند رشد همچنان ادامه یابد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای پروژه‌های عمران روستایی بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان بالاترین رتبه رشد کشوری را کسب کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات