عملیات تغییر کاربری به سطح 210 هکتار در زنجان اجرا می‌شود

شهرک صنعتی سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به تغییر کاربری شهرکهای صنعتی استان به مساحت یک هزار و ۱۹۰ هکتار در سال ۹۳ گفت: مقرر شده است تا امسال عملیات مربوط به تغییر کاربری به سطح ۲۱۰ هکتار در استان زنجان اجرایی شود.

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با اشاره به اخذ سند تفکیکی برای 336 هکتار زمین در سال 93 و 84.5 هکتار در سال 94 اظهار داشت: امسال برای 800 هکتار از اراضی هدف استان زنجان سند تفکیکی اخذ می‌شود.

وی با اشاره به تغییر کاربری شهرکهای صنعتی استان به مساحت یک هزار و 190 هکتار در سال 93 عنوان کرد: مقرر شده است تا در سال 95 عملیات مربوط به تغییر کاربری به سطح 210 هکتار در استان زنجان اجرایی شود.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان میزان سندهای ثبتی اخذ شده در سالهای 93 و 94 را به ترتیب بیش از 326 و 364 هکتار اعلام کرد و گفت: بنا داریم تا امسال سند ثبتی به مساحت 150 هکتاری در استان زنجان اخذ شود.

وی با اشاره به اصلاح‌های متعدد و مستمر در شهرک صنعتی شماره یک زنجان (اشراق) و شهرک صنعتی روی از طریق بازدیدها و کارشناسی‌های مکرر با همکاری ثبت اسناد و املاک شهرستان زنجان افزود: 95 درصد از مراحل و تشریفات قانونی دریافت سند تک‌برگی به مقدار 500 هکتار برای شهرک صنعیت افق ابهر پس از صدور رای توسط دادگاه پیگیری می‌شود.

فغفوری با اشاره به انجام مراحل اصلاح حکم دادگاه با هماهنگی مدیران ذیربط شهرستان خدابنده بابت تعارض منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان برای سطح 238 هکتار خاطرنشان کرد: هم اکنون اخذ سند سند مفروزی تک‌برگی برای 34.5 هکتار از اراضی شهرک صنعتی خرمدره در حال تفکیک از سوی اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان است.

وی با اشاره به اصلاح و اخذ سند تک برگی ششدانگ مجزا به تعداد 29 فقره برای شهرک صنعتی تخصصی روی زنجان عنوان کرد: عملیات اصلاح هندسی در کاداستر ارائه شده ثبت اسناد و املاک شهرستان زنجان به تعداد 49 فقره برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی اشراق زنجان در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گرفته است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عملیات تغییر کاربری به سطح 210 هکتار در زنجان اجرا می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات