آغاز بازی پیچیده‌ آمریکایی‌ها در برابر ایرانبه گزارش جهان به نقل از تسنیم از اصفهان، جلسه هم‌اندیشی اصحاب رسانه با روابط عمومی سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ظهر امروز با حضور معاون سیاسی، مسئول روابط عمومی، رئیس بسیج رسانه سپاه صاحب‌الزمان(عج) و جمعی از مدیران و خبرنگاران رسانه‌های استان اصفهان در محل مجتمع مطبوعاتی اصفهان برگزار شد. در این جلسه اصحاب رسانه به تبادل نظرات خود با مسئولان حاضر در جلسه پرداختند.
 
معاون سیاسی سپاه صاحب‌الزمان(عج) در این جلسه با بیان اینکه علم، اقتصاد و فرهنگ مهم‌ترین مؤلفه‌های اقتدار یک کشور است، اظهار داشت: هر کشوری بتواند 3 مؤلفه علم، اقتدار و فرهنگ را در کشور خود شکوفا کند می‌تواند به عنوان یک ابرقدرت در دنیا مطرح شود.
 
ناصر بهرامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه فتح خرمشهرهای دیگری نیاز است، افزود: بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب، جنگ امروز جنگ اراده‌هاست و هر کشوری که بتواند اراده خود را بر کشورهای دیگر در بخش‌های مختلف اقتصادی، علمی و فرهنگی غلبه دهد کشور پیروز است.
 
وی ادامه داد: آمریکایی‌ها مطرح می‌کنند که ایران در حال فرار هسته‌ای و پیشرفت در این زمینه بود که ما توانستیم این پیشرفت را مهار کنیم، جان کری می‌گوید ایران باید روح برجام را دریافت کند، این سخن نشان می‌دهد که پس از برجام باید مراقب بود چراکه آنان می‌خواهد ملت ایران را بر سر دوراهی تسلیم و یا تحریم قرار دهد و بگویند یا تسلیم شوید و از ما تبعیت کنید و یا با تحریم‌ها مواجه می‌شوید.
 
معاون سیاسی سپاه صاحب‌الزمان(عج) با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند نیاز به جهاد کبیر وجود دارد، تصریح کرد: در حال حاضر دشمن قصد دارد با هر وسیله‌ای میزان نفوذ ایران را کاهش دهد چراکه ایران توانسته بود هژمونی آمریکا را برهم زند، این دستاورد ایران سبب شده بود تا عربستان به عنوان یکی از وابسته‌های آمریکا مطرح کند که اگر ایران در موضوع هسته‌ای عقب‌نشینی نکند قطعاً ما هم به سمت آزمایش‌های هسته‌ای می‌رویم.
 
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: تنها راه برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است، برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی لازم است در ابتدا رسانه‌ها و افکار عمومی از مسئولان اجرای این سیاست‌ها را مطالبه کنند.
 
بهرامی با بیان اینکه دشمنان ما به دنبال تغییر ذائقه فرهنگی ملت ایران هستند، تصریح کرد: رسانه‌های خارجی در عرصه فرهنگی به دنبال سست کردن اراده‌ ملت ایران با اجرای تبلیغات و وعده وعیدها وسوسه کننده هستند، در مقابله با حجم گسترده تبلیغات رسانه‌های خارجی لازم است فعالان فرهنگی و مسئولان به درستی مسائل را تبیین کنند و به دور از سطحی‌نگری در این راستا کادر‌سازی کنند.
 
وی گفت: تغییر ذائقه فرهنگی به وسیله فضای مجازی اتفاق می‌افتد و از این مسیر، دشمن قصد دارد با تغییر ذائقه، هویت انسان‌ها را تغییر دهند تا در آینده جوانان ایران به نوعی حامی آمریکا باشند.
 
معاون سیاسی سپاه استان اصفهان با اشاره به آغاز بازی پیچیده‌ای توسط آمریکایی‌ها در برابر ایران، خاطرنشان کرد: هنوز این بازی پیچیده در ایران باور نشده است، آنان قصد دارند تا ایرانی که به عنوان یک بازیگر خطرناک در منطقه بود را به یک ایران ضعیف تبدیل کنند، آنان در موضوع سرقت پول‌های بلوکه شده ایران قصد دارند به افکار عمومی دنیا این موضوع را تلقین کنند که ایران علاوه بر اینکه نمی‌تواند پول‌های خود را پس بگیرد امتیاز هم می‌دهد.
 
وی با اشاره به پروژه نفوذ دشمن افزود: دشمن برای نفوذ در کشور 10 راه مهم را برای خود پیش بینی کرده است برای مثال در بخش علمی یکی از جاسوسان آمریکایی در قالب یک استاد دانشگاه به ایران سفر می‌کند و در چند دانشگاه ایران علاوه بر سخنرانی با رؤسای آن دیدار می‌کنند.
 
برگزاری اردوهای جهادی رسانه‌ای برای نخستین بار در استان
 
رئیس بسیج رسانه استان اصفهان در این جلسه با اشاره به برخی از ویژگی‌های امام خمینی(ره) و ضرورت شناخت امام راحل اظهار داشت: امام خمینی(ره) را باید با خود امام شناخت، باید امام خمینی(ره) از زبان و مکتوبات ایشان شناخته شود، در حال حاضر برداشت‌های مختلف از سخنان و منویات رهبر کبیر انقلاب مطرح می‌شود که لازم است این برداشت‌ها کنار گذاشته شود و سخنان امام راحل مراجعه شود.
 
رضا صفری بیان کرد: بسیج رسانه جریان نوپایی است که در سال‌های اخیر توانسته است هویت خود را معرفی کند، این جریان با شناسایی چالش‌ها و نیازمندی‌های رسانه‌ها این چالش‌ها را پوشش داده است.
 
وی با بیان اینکه بسیج رسانه قرار است که جبهه رسانه‌ای گفتمان انقلاب اسلامی را شکل دهد، گفت: بسیج رسانه استان اصفهان 460 عضو و 14 کانون بسیج رسانه‌ای در سراسر استان تشکیل داده است، تشکیل انجمن پیشکسوتان، حمایت از دکه‌داران و روزنامه‌فروشان و غیره از دیگر اقدامات بسیج رسانه برای حمایت از رسانه‌ها است.
 
رئیس بسیج رسانه سپاه صاحب‌الزمان(عج) تصریح کرد: جشنواره استانی ابوذر و برگزاری اردوهای جهادی رسانه‌ای برای نخستین بار در استان و برگزاری مراسم ویژه روز خبرنگار از جمله برنامه‌های سازمان بسیج رسانه استان اصفهان در سال جاری به شمار می‌رود.
 
مسئول روابط عمومی سپاه صاحب‌الزمان(عج) در این جلسه با اشاره به ضرورت پوشش خبری برنامه‌های بسیج اظهار داشت: در شرایطی که دشمنان ما با ابزار رسانه‌ای خود به دنبال تخریب انقلاب هستند لازم است تا برنامه‌ها، اقدامات و دستاوردهای نیروی مقاومت بسیج به خوبی اطلاع‌رسانی شود.
 
روح‌الله حکیمی‌فرد افزود: ارتباط روابط عمومی سپاه استان اصفهان با رسانه‌ها از دیرباز برقرار بوده و این ارتباط افزایش می‌یابد چراکه سپاه و بسیج نهاد مردمی هستند و لازم است اقدامات، دستاوردها و فعالیت‌های این نهاد مردمی به درستی در رسانه‌ها انعکاس داده شود.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آغاز بازی پیچیده‌ آمریکایی‌ها در برابر ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات