ناشران باید ویترین را تسخیر کند/ به یارانه دولتی اعتقاد چندانی ندارم

حامد کفاش، مدیر مسئول انتشارات سایان در خصوص میزان تجلی اقتصاد مقاومتی در عرصه نشر به خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: در عرصه نشر اقدام به اقتصاد مقاومتی مشهود است؛ زیرا ناشران خصوصی از حداقل امکانات بهترین استفاده را می‌کنند و به طور مثال انتشارات سایان در بخش تاریخ معاصر همین کار را انجام می‌دهد.

وی افزود: اقتصاد کار در نشر بسیار مهم است و به نظر میرسد همیشه ناشران خصوصی با استفاده بهینه از کمترین امکانات به شعار «اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل» اقدام می‌کنند.

مدیر مسئول انتشارات سایان با اشاره به اینکه به یارانه دولتی اعتقاد چندانی ندارد اظهار داشت: ناشر خصوصی در اصل نباید به مسئولان اتکا کند و این در صورتی است که ما در برخی مواقع دچار یک فضای غرغرمیشویم و ضعف خودمان را به گردن مسئولان می‌اندازیم. البته همه نارضایتی های ناشران از مسئولان درست است اما باید پرسید به راستی ناشران تا چه اندازه می‌توانند کتابهای خود را به کتابفروشی ها و ویترین برسانند. پس ناشران باید به جای آنکه در انتظار باشند که دولت کتابهایشان را بخرد مردم را مخاطب خود بدانند و ویترین را تسخیر کنند.
این ناشر خاطرنشان کرد: اگر ناشران تمام توان خودشان را برای شناسایی مخاطب و ارزیابی نیاز او به کار ببرند میتوانند با تسخیر ویترین کار خود را به درستی انجام بدهند.
یادآور می‌شود که اقتصاد مقاومتی بر پایه حداکثر استفاده از حداقل امکانات شکل گرفته و بر روی تولید آثار کیفی داخلی تأکید دارد.


انتهای پیام/


[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناشران باید ویترین را تسخیر کند/ به یارانه دولتی اعتقاد چندانی ندارم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات