شکست دیگر اصلاحات در انتخابات روسای کمیسیون‌های تخصصی است/اصلاح‌طلبان همه جای کشور را با تهران مقایسه می‌کردند

خسروی نماینده سابق مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اصلاح‌طلبان بدانند ایران فقط تهران نیست گفت: پیروزی اصولگرایان در انتخابات هیئت‌رئیسه را اصلاح‌طلبان باور کنند.

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان با اشاره به پیروزی علی لاریجانی در انتخابات ریاست مجلس دهم اظهار داشت: سروصدایی که اصلاح‌طلبان در بخش‌های مختلف داشتند و تقریباً این پیروزی را برای خودشان تمام‌شده می‌دانستند ناکام ماند.

وی تصریح کرد: انتخابات در مجلس دهم شورای اسلامی و مجلس پنجم خبرگان رهبری نشان داد این سروصداها جدای از آن چیزی است که در واقعیت جامعه است.

نماینده سابق مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اصلاح‌طلبان همه جای کشور را با تهران مقایسه می‌کردند، گفت: انتخابات مجلس خبرگان رهبری، مجلس دهم شورای اسلامی، هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی نشان داد که همه جای کشور تهران نیست و بسیاری از افراد از شهرستان‌های مختلف با دیدگاه‌های متفاوت آمدند.

وی بابیان اینکه اگر اصلاح‌طلبان این شکست را در انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس نپذیرند و اعلام نکنند مطمئن باشید که شکست دیگری برایشان درراه است افزود: شکست دیگر اصلاحات نیز در انتخابات روسای کمیسیون‌های تخصصی است و در آنجا نیز شکست می‌خورند.

خسروی بابیان اینکه اصلاح‌طلبان در ادعای اخیر خود لاریجانی را منتسب به لیست امید و منتسب به خودشان می‌دانند و این‌جور فرار به جلو در کمیسیون‌های تخصصی نیز اثرگذار می‌شود خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان باید شکست خود در انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس دهم شورای اسلامی را بپذیرند.

وی گفت: انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس دهم شورای اسلامی نشان داد تحریک کردن یک عده اینکه شما با لیست و میثاق نامه ما به مجلس راهی شدید و باید به گزینه‌های ما رأی بدهید، این اتفاق نخواهد افتاد.

نماینده سابق مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به علت این سؤال که چرا اصلاح‌طلبان لاریجانی را در لیست امید قرار می‌دهند و پیروزی انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس دهم شورای اسلامی را پیروزی خود می‌دانند افزود: به نظر بنده آقای لاریجانی باید در مدیریت خودش یک تجدیدنظری کند چون وی درهرصورت وابسته به اصولگرایان است.

وی بابیان اینکه درست است که وی در لیست اصولگرایان قرار دارد اما در کارنامه وی یک سری نقاط تاریکی نیز وجود دارد که باید این را اصلاح کند خاطرنشان کرد: علت آنکه اصلاح‌طلبان لاریجانی را منتسب به خود می‌دانند خدمتی بود که وی در تصویب برجام به اصلاح‌طلبان کرد.

خسروی با اشاره به اینکه دولت اعتدال اعتقادی به تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی نداشت گفت: در مذاکرات اولیه برجام اعتقاد هیئت دولت بر این بود که مجلس چه‌کاره است؟ و اعتقاد داشتند که مجلس به چه علت باید وارد مسئله برجام شود؟ برجام یک توافقنامه است و برجام را با قطعنامه 598 مقایسه می‌کردند که اینکه مگر قطعنامه 598 را مجلس تصویب کرد؟ که برجام نیز در مجلس بخواهد تصویب شود.

وی بابیان اینکه لاریجانی در تصویب برجام تزلزلی پیدا کرد گفت: این تزلزل وی سبب شده بود که اصلاح‌طلبان یک نزدیکی با لاریجانی احساس کنند.

نماینده سابق مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه جوهره لاریجانی جوهره‌ای اصولگرایی است افزود: به نظر می‌رسد که این اشکالات را باید لاریجانی برطرف کند.

وی بیان کرد: مطمئن باشید اگر خمیره لاریجانی را بخواهند دوباره برپا کنند ایشان بازهم اصولگرا خواهد بود نه اصلاح‌طلب و باید این اشکالات را لاریجانی برطرف کند تا طرف مقابل طمع نکند و بگوئید چون این تفکرات هست پس تغییر دیدگاهی به وجود آمده است.

خسروی افزود: از ابتدا لاریجانی با موضع‌گیری‌ها، سخنرانی‌هایش در اردوگاه اصولگرایان است و حالا نیز باید این اشکالاتی را که به وی وارد است که باید برطرف شود.

وی در پاسخ به این سؤال که طبق گفته یکی از نمایندگان اصلاح‌طلب 50 نفر از لیست امید به لاریجانی رأی داده‌اند علت چیست؟ گفت: این‌یک ادعاست و آن چیزی که ثابت می‌کند آن ورقه‌ای که رأی دادند و آن‌کسانی که این‌چنین تفکری را داشتند.

نماینده سابق مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تأکید حداد عادل و عارف بر این بود که در این دوره از انتخابات دولت دخالت داشته است تصریح کرد: این اولین نکته‌ای است که باید اصلاح و برطرف شود و دامن خود را از این اتهام پاک کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شکست دیگر اصلاحات در انتخابات روسای کمیسیون‌های تخصصی است/اصلاح‌طلبان همه جای کشور را با تهران مقایسه می‌کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات