توضیح و عذرخواهی سردبیر و خبرنگار نامه نیوز درباره خبری منتسب به آیت الله دری نجف آبادی

نامه نیوز در طول حدود 4 سال فعالیت خود رعایت اخلاق را به عنوان مشی اصلی خود قرار داده و همواره برای رعایت اخلاق رسانه ای تلاش کرده و در ادامه فعالیت حرفه ای خود نیز این مشی را ادامه خواهد داد و امیدوار هستیم که در آینده چنین اشتباهاتی رخ ندهد. به گزارش نامه نیوز، روز دوشنبه خبری تحت عنوان اظهارات آیت الله دری نجف آبادی درباره حوادث خرم آباد منتشر شد که که خبر از سوی دفتر ایشان تکذیب شد.

اصل ماجرای اشتباه صورت گرفته از سوی نامه نیوز بدین شرح است: ماجرا از این قرار بوده است که خبرنگار نامه نیوز قصد مصاحبه با آقای دری نجف آبادی را داشته است. اما در لیست شماره های تلفن چهره های سیاسی شماره آقای دری نجف آبادی در کنار شماره حجت الاسلام دولت آبادی نماینده سابق برخوار در مجلس شورای اسلامی قرار گرفته بوده و خبرنگار ما به اشتباه با آقای دولت آبادی مصاحبه گرفته است.

با توجه به سکوت چندین ماهه آقای دری نجف آبادی در رسانه ها، خبرنگار نامه نیوز به زعم خود از گرفتن مصاحبه با وی خوشحال شده و این امر باعث کاهش دقت وی شده است. با توجه به سابقه خبرنگار اصل بر صحت مصاحبه با آقای دری نجف آبادی قرار گرفته و در نهایت منجر به انتشار یک خبر اشتباه شده است.

تنظیم و انتشار خبر فوق اشتباهی بوده که از سوی خبرنگار و سردبیر سایت نامه نیوز صورت گرفته است و اینجانب رضا الیاسی به عنوان سردبیر پایگاه تحلیلی- خبری نامه نیوز و زینب غبیشاوی به عنوان خبرنگار، با توجه به اشتباه پیش آمده در انتشار این خبر از مخاطبان سایت نامه نیوز، آیت الله دری نجف آبادی، محمود احمدی نژاد و تمام افرادی که با مطالعه این خبر با ابهام هایی مواجه شده اند عذرخواهی می کنیم.

نامه نیوز در طول حدود 4 سال فعالیت خود رعایت اخلاق را به عنوان مشی اصلی خود قرار داده و همواره برای رعایت اخلاق رسانه ای تلاش کرده و در ادامه فعالیت حرفه ای خود نیز این مشی را ادامه خواهد داد و امیدوار هستیم که در آینده چنین اشتباهاتی رخ ندهد.

این توضیحات با درخواست و توصیه شخص یا ارگانی خارج از نامه نیوز ارائه نشده و تنها به جهت رعایت ادب و عذرخواهی از محضر آقای دری نجف آبادی منتشر و امیدواریم ایشان این  اشتباه سهوی ما را پذیرا باشند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح و عذرخواهی سردبیر و خبرنگار نامه نیوز درباره خبری منتسب به آیت الله دری نجف آبادی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات