ابراهیم نکو: دولت آثار برجام را نمایان کند؛ مخالفان با انتقاد از برجام به سود احمدی نژاد تبلیغ می‌کنند/ می‌خواهند جامعه را از دولت دلزده کنند

یک نماینده مجلس می گوید برای برجام باید برنامه ریزی‌های درستی صورت بگیرد و تا بتواند از ظرفیت‌های ایجاد شده مشکلات جامعه را حل و فصل کند و به نوعی تاریخ را رو به جلو ببرد. ابراهیم نکو عضو کنمیسیون اقتصادی مجلس نهم در گفت‌وگو با نامه نیوز در خصوص سخنان اخیر مخالفان برجام ،گفت: این سخنان که می‌گویند برجام دستاوردی نداشته، کاملا مغرضانه است و در صدد شکست دادن و به بن بست رساندن برجام هستند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی در تلاش هستند که سدی در مقابل پیشرفت برجام ایجاد کنند و برای این موضوع هر کاری می کنند.

ابراهیم نکو با بیان اینکه بنا نبود برجام یک شبه مشکلات را حل کند، خاطرنشان کرد: برخی از مشکلات به دنبال تحریم‌ها ظالمانه به وجود آمد و برجام هم به تنهایی حلال مشکلات نخواهد بود.برای برجام باید برنامه ریزی‌های درستی صورت بگیرد و تا بتواند از ظرفیت‌های ایجاد شده مشکلات جامعه را حل و فصل کند و به نوعی تاریخ را رو به جلو ببرد.
 
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه از دستاوردها برجام می‌توان به خود برجام اشاره کرد، گفت: برجام یک امید را در دل مردم  و جامعه به وجود آورده است و همه منتظر سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای رونق گرفتن اقتصاد کشور هستند.ضمن اینکه ما شاهد حضور مقامات و سرمایه گذاران عالی رتبه کشورهای اروپای در کشورمان نیز هستیم.

نکو با بیان اینکه اگر این سنگ اندازی‌ها از سوی مخالفان نباشد شاهد موفقیت برجام خواهیم بود، تصریح کرد: البته این افراد پیشرفت‌های قابل توجه مارا در حوزه‌های دیگر نادیده می‌گیرند. امروز باید کمک کرد تا برجام آثار خود را در جامعه نشان دهد و ملموس تر شود.

وی افزود:  من با این قسمت از سخنان مخالفین موافق هستم که تا برجام در اشتغال و زندگی و معیشت مردم خود را نشان دهد موفیقتش کمتر است. مجلس و دولت سعی کنند با برنامه و طرح‌های مناسب مشکلات مردم را حل کنند و رضایت جامعه را کسب کنند.

نکو با اشاره به این که احمدی نژاد حتما برای انتخابات 96 حضور پیدا خواهد کرد، یادآورد شد: احمدی نژاد  و یارانش در وهله اول تلاش خواهند کرد در انتخابات ثبت نام کنند و نشانه‌ها حکایت از این دارد که ایشان بی رغبت برای حضور در عرصه نیستند.

وی ادامه داد: مسلما با تاکتیک‌هایی که بلد هستند و با انتقاد از برجام در نزدیکی انتخابات سعی دارند که مردم را با خود همراه کنند.

نماینده مجلس نهم  افزود: مثلا وعده یارانه 250 هزار تومنی را داده بودند  و می‌خواستند جو جامعه را به سمت خود ببرند و رای سازی کنند که این یک فاجعه است.

ابراهیم نکو با بیان اینکه مخالفان می‌خواهند جامعه را از دولت دلزده کنند، گفت: این دلزدگی در انتخابات نهایتا به نفع احمدی نژاد و یا افرادی مانند وی خواهد شد.

وی افزود: نباید برخی از نقدها را نادیده گرفت، دولت نیز باید به این نقدها دقت و توجه داشته باشد؛ تا مشکلات برطرف شود.

نکو با اشاره به این موضع که متاسفانه جامعه در موضوع انتخاباتی هنوز با مشکلاتی روبه رواست، خاطرنشان کرد: تا کنون نتوانسته ایم در خصوص نامزدهای که برای ریاست کاندید می‌شوند نگذاریم شعارهای را بدهند که از واقعیت دور است یا امکان پذیر نیست و درصورت امکان پذیری کشور را دچار بحران می‌کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابراهیم نکو: دولت آثار برجام را نمایان کند؛ مخالفان با انتقاد از برجام به سود احمدی نژاد تبلیغ می‌کنند/ می‌خواهند جامعه را از دولت دلزده کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات