عضو شورای فنی: بهتر است به «بنا» اعتماد کنیم

به گزارش مشرق، رحیم علی‌آبادی درباره تصمیم شورای فنی مبنی بر اعزام مهدی علیاری به تورنمنت لهستان و عدم اعزام قاسم رضایی به این مسابقات گفت: بنا قصد دارد علیاری را راهی لهستان کند تا با توجه به عملکرد او در دو مسابقه گذشته در یک تورنمنت معتبر هم در برابر حریفان خارجی محک بخورد.

وی ادامه داد: با توجه به عملکرد گذشته رضایی و مدال‌آوری او در مسابقات جهانی و المپیک کادر فنی اعتقاد دارد این کشتی‌گیر نیازی به سنجش دوباره ندارد، با توجه به این شرایط پس از تورنمنت لهستان می‌توان در مورد شرایط وزن 98 کیلوگرم با توجه به گزارش کادر فنی تصمیم‌گیری کرد.

دارنده مدال نقره المپیک درباره اعزام کشتی‌گیران سنگین‌وزن به لهستان گفت: بنا با اعزام قاسمی و باباجان‌زاده در سنگین‌وزن تصمیم مناسبی گرفت و پیشنهاد شورا را پذیرفت تا حقی نادیده گرفته نشود.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: قطعاً در موضوعات مختلف بین اهالی کشتی اختلاف‌سلیقه وجود دارد، اما با توجه به تجربه بنا شورای فنی همراه با وی حرکت کرده و به نظرم در فاصله کوتاه باقی‌مانده تا المپیک بهتر است همه دوستان به وی اعتماد کنند تا کادر فنی هم با تمرکز در تمرینات بتواند شرایط کسب نتیجه خوب با این روش در المپیک را فراهم کند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو شورای فنی: بهتر است به «بنا» اعتماد کنیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات