صالح به مظلومی توصیه کرد آرش به زمین برود!

صالح به مظلومی توصیه کرد آرش به زمین برود!
دستیار اول مظلومی لحظاتی قبل از تعویض سوم استقلال به سرمربی توصیه کرد به جای پروپیچ بیاید و آرش برهانی را به زمین بفرستد.
از زبان نزدیکان باشگاه استقلال شنیدیم یکی از دلایل تعویض آرش برهانی در بازی فینال حذفی به مجید صالح برمی‌گردد.


از قرار معلوم پرویز مظلومی قصد داشته در وقت‌های اضافی پروپیچ مهاجم بلندقامت و کروات را به زمین بفرستد تا روی ارسال‌های بلند دروازه ذوب‌آهن را باز کند.


از طرفی سرو با استقلال تهران ذهنیت قبلی هم داشت که همین پروپیچ در بازی حذفی مقابل نفت تهران پنالتی زده و اتفاقا دروازه حریف را باز کرده بود.


مظلومی نقشه خوبی هم کشیده بود و شاید اگر به جای آرش برهانی مهاجم کروات به زمین می‌رفت و شاید موقعیت دقیقه 120+1 دروازه حریف را باز می‌کرد یا اینکه حداقل می‌توانست پنالتی چهارم استقلالی‌ها را بزند به توصیه مجید صالح اتفاق دیگری افتاد.


دستیار پرویز مظلومی در طول فصل و حین مسابقات همواره مشاوره‌هایی به سرمربی داده بود و این‌بار هم مرد اول نیمکت آبی‌ها به حرفش گوش کرد.


البته گفته می‌شود پرویز مظلومی ابتدا پیشنهاد کمک مربی استقلال را نپذیرفته است اما استدلال مجید صالح در نهایت او را قانع کرده است.


دستیار اول مظلومی لحظاتی قبل از تعویض سوم استقلال به سرمربی توصیه کرد به جای پروپیچ بیاید و آرش برهانی را به زمین بفرستد.


وقتی پرویز مظلومی از کمک خود دلیل این پیشنهاد را پرسید از زبان مجید صالح می‌شنود: آرش برهانی انگیزه دارد چون شنیدم می‌خواهد خداحافظی کند. او تجربه هم دارد و در صورت گل‌زنی خداحافظی‌اش با شکوه‌تر خواهد شد. بنابراین منطقی است آرش را به زمین بفرستیم؛ البته هرجور خودتان صلاح می‌دانید!


همین مشاوره باعث تغییر نظر پرویز مظلومی می‌شود. سرمربی استقلال در دقیقه 107 با این تفکر آرش برهانی را به جای فرشید اسماعیلی جوان به زمین می‌فرستد تا در صورت کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی را نیز بنوازد.


اما پس از اتمام 120دقیقه و وقتی پرویز مظلومی اسم آرش برهانی را به‌عنوان پنالتی زن چهارم تیمش می‌نویسد، اینجا مهاجم با تجربه از ترس خراب کردن ضربه‌اش انصراف خود را اعلام می‌کند!


پرویز مظلومی هم مجبور می‌شود علیرضا رمضانی جوان را به عنوان پنالتی زن چهارم تیمش معرفی کند و ادامه ماجرا را هم که می‌دانید؟ علیرضا رمضانی پنالتی چهارم را در حالی هدر می‌دهد که پروپیچ روی نیمکت آبی‌ها نشسته بود!


شاید اگر زمان به عقب برمی‌گشت پرویز مظلومی هرگز به توصیه دستیار خود گوش نمی‌کرد اما به هرحال زیبایی‌های فوتبال در همین اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی است.


گرچه پروپیچ در زدن ضربه پنالتی مهارت ویژه‌ای دارد و مقابل نفت تهران درجام حذفی ضربه‌اش را به گل تبدیل کرده است ولی چه تضمینی وجود داشت او بتواند برابر ذوب‌آهن و رشید مظاهری پنالتی‌گیر گل بزند؟!
#1varzesh#استقلال #بازی #زمین #زیبایی #نفت_تهران #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صالح به مظلومی توصیه کرد آرش به زمین برود!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات