گزارش تمرین استقلالبه گزارش جهان به نقل از فارس، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال در تهران قبل از بازی با ذوب آهن از ساعت 17و 30 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* آرش برهانی که روز گذشته برای شرکت در مراسم عروسی برادرش به کرمان رفته بود امروز به تمرین بازگشت.

*خسرو حیدری و سجاد شهباززاده مثل روزهای گذشته در تمرین شرکت نداشتند. همچنین فرزاد مجیدی به آبادان سفر کرده است تا مقدمات حضور اعضای این تیم را  در این شهر فراهم کند.

*منصور پورحیدری، نصرالله عبداللهی و دکتر نوروزی در محل تمرین آبی پوشان حضور داشتند.

*برادر بهرام افشارزاده که امسال چندین بار در تمرینات رشکت کرده بود امروز هم برنامه های تمرینی استقلالی ها را تماشا کرد.

*عادل شیحی، پروپیچ و محسن کریمی سه بازیکنی هستند که بدون مشکل در کنار سایر بازیکنان تمرین کردند. هر سه بازیکن برای همراهی استقلال در بازی یکشنبه مشکلی ندارند.

* تمرین در ابتدا با گرم کردن بدنها آغاز شد، بازیکنان سپس در گروه های چند نفره آقا وسط انجام دادند و در بخش بعد فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین انجام شد. در آیتم آخر هم ضربه به چارچوب در دستور کار بازیکنان قرار گرفت. در انتهای تمرین امروز تیم فوتبال استقلال بازیکنان در قالب چند گروه پنالتی تمرین کردند تا در صورتی که بازی به پنالتی کشید روی این ضربات آمادگی داشته باشند.

* اعضای تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را ساعت 20 و 30 در آبادان برگزار خواهند کرد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه در ورزشگاه 15 هزار نفری خرمشهر به مصاف ذوب آهن خواهد رفت.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش تمرین استقلال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات