محفل های قرآنی ویژه ماه رمضان در سراسر کشور برگزار می شود

سعید طوسی سه شنبه شب در محفل نورانی انس با قرآن کریم در آستانه مبارکه امامزاده ابراهیم(ع) آمل گفت: این ویژه برنامه ها همزمان از هفته نخست ماه مبارک رمضان امسال آغاز وتلاش خواهد شد تا این برنامه با دعوت از قاریان برتر وبین المللی از کشور و خارج از کشور برگزار شود.
وی افزود: با هماهنگی وتعامل با اداره های اوقاف وامورخیریه ودیگرمراکز فرهنگی کشور تلاش خواهد شد تا محفل های انس با قرآن با حضور قشرهای مختلف مردم در ساعت های منتهی به عصر در بقاع متبرکه وامامزادگان شاخص سراسر کشور برگزار شود.
عضو شورای عالی قرآن کشور، با تاکید براینکه ترویج فرهنگ قرآنی زمینه ساز تعالی و سعادت جامعه اسلامی می شود، اضافه کرد: باید کاری کنیم که آحاد مردم با این کتاب بزرگ انس و ارتباط داشته باشند.
طوسی ادامه داد: درقالب طرح ملی حافظان وقاریان قرآن درکشور،خوشبختانه اکنون قاریان برجسته ای در کشور داریم که به نحو قابل قبولی در توسعه وبسط کلام الهی درجامعه در حال فعالیت هستند
وی با بیان اینکه مردم در عرصه فراگیری علوم قرآنی استعداد خوبی دارند، افزود: قرآن کریم زمینه روحانیت و نورانیت انسان را فراهم می کند و برکات ارزشمندی دارد.
وی یاداورشد: حضور در محضر قرآن کریم اخلاص و حال خاصی را به انسان می دهد که باید زمینه حضور پرشور جوانان در محافل قرآنی فراهم شود.
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه آمل هم دراین مراسم، ترویج فرهنگ قرآنی را امری مهم و اساسی در جامعه اسلامی ایران دانست و گفت: ضرورت دارد از همه فرصت ها در راستای گسترش فرهنگ قرآنی استفاده کنیم
/1899ک/7327

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محفل های قرآنی ویژه ماه رمضان در سراسر کشور برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات