کار امروز را به فردا موکول نکنید

یکی از راه های کسب موفقیت در زندگی این است که با یک برنامه ریزی دقیق، هر کاری را در زمان خود و به موقع انجام دهید. باشگاه خبرنگاران: شیوا وکیلی روان شناس تربیتی بیان کرد:گاهی اوقات به دلیل برخی عوامل ، در انجام به موقع فعالییتی کوتاهی می کنیم و به نوعی کار را پشت گوش انداخته و حوصله اجرای آن را نداریم که البته با رعایت نکاتی این موارد رفع می شود. 
وی افزود:مهم ترین نکته در اجرای به موقع کارها برنامه ریزی است که با یادداشت مواردی که باعث عدم انجام آن می شود نیز می توان برنامه ای دقیق و حساب شده  را تنظیم کرد. 
وکیلی گفت:دید مثبت و ساده نسبت به کار، نقش مهمی در ایجاد اشتیاق به انجام آن دارد و به جای انتخاب هدف های کمال گرایانه یا بزرگ می توانید ابتدا از اهداف  مهم و واقعی تر شروع کنید. 
روانشناس تربیتی تأکید کرد:برای اجرای راحت تر کارها می توانید فواید و ضررهای انجام آن را در زمان فعلی و در آینده یادداشت کنید و زمانی که پی به اجرای هر چه زودتر کار ببرید، قطعأ برای اقدام شروع می کنید.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کار امروز را به فردا موکول نکنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات