فدراسیون ورزش های همگانی با اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تفاهمنامه امضاء کرد

به گزارش ایرنا، این تفاهمنامه سه شنبه شب که به امضای محمد مجدآرا، رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و عبدالرحمان قاسمی نافچی مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری رسید ،بر اجرایی شدن سند ورزشهای همگانی در این استان تاکید دارد.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: ایجاد زمینه مناسب همکاری برای توسعه ورزش های همگانی و اجرای گسترده آن در سطح استان، برقراری تعامل مؤثر بین ارکان ورزشی استان و این فدراسیون در راستای بهره برداری از پتانسیل های موجود دو طرف، دستیابی به اهداف عالی مندرج در افق 1404 کشور و تحقق اهداف کلان فدراسیون از مهترین اهداف امضای این تفاهمنامه است.
محمد مجدآرا تاکید کرد: برگزاری دوره های آموزشی و اختصاص سهمیه برگزاری دوره های رایگان، عضویت مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری به عنوان عضو راهبردی شورای فدراسیون، تخصیص سهمیه برای شرکت رایگان کارمندان هیات و اداره کل ورزش و جوانان استان در رویدادها و دوره های بین المللی و داخلی فدراسیون و تامین هرگنه نیاز استان در حوزه ورزش های همگانی از تعهدات این فدراسیون در تفاهمنامه یاد شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: تعهدات این اداره کل در تفاهمنامه امضاء شده با فدراسیون ورزش های همگانی در 12 بند تنظیم شده است.
عبدالرحمان قاسمی نافچی تصریح کرد: استمرار همکاری گروه ورزش همگانی و روستایی با هیات ورزش های همگانی در راستای توسعه این ورزش، تشکیل و فعال کردن شورای ورزش همگانی در شهرستان ها، فعالسازی کمینه های همگانی تمامی هیاتهای استان، ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه های ورزش همگانی و اختصاص رایگان حداقل یک ساعت از تمامی باشگاه های ورزشی به مردم برای توسعه ورزش صبحگاهی جزو مهترین تعهدات اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در این تفاهمنامه به شمار می رود.
به گزارش ایرنا،در مجمع سالانه هیات ورزش های همگانی چهارمحال و بختیاری گزارشی از عملکرد این هیات در شهرستان ها ارائه شد.
هم اکنون 21درصد از جمعیت ورزشی کشور در ورزش های همگانی فعالیت دارند.
/2097/7362

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فدراسیون ورزش های همگانی با اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تفاهمنامه امضاء کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات