شاهد اثبات برنامه ریزی شده بودن دیدار فائزه با بهائیان از راه رسیدبه گزارش جهان به نقل از پارس، این اقدام رئیس جمهور آمریکا در شرایطی انجام شده که مدتی پیش فائزه هاشمی رفسنجانی به دیدار سران فرقه ضاله بهاییت در ایران رفته بود و با انداختن عکس یادگاری و پخش آن در شبکه های اجتماعی، موجب ناراحتی جامعه مسلمانان شده بود.

انتصاب نسیم کوروش مسئول امور حقوق بشر دفتر روابط عمومی جامعۀ بهائی آمریکا به عنوان مشاور رئیس جمهور امریکا در امور دینی درست پس از دیدار فائزه هاشمی با بهاییان، حاکی از آن است که نوعی ارتباط سازمانی و عملیاتی میان جامعه بهاییان در ایران و امریکا وجود داشته و فائزه هاشمی در این زمین، نقش از پیش تعیین شده ای را بازی کرده است.

بر همین اساس این احتمال وجود دارد که اقدام باراک اوباما با هدف حمایت و ایجاد سپر امنیتی بر سر بهاییان باشد.

چنانکه بر اساس اخبار رسیده، در اقدامات بعدی قرار است به سرکردگی آمریکا، گزارشات ضدحقوق بشری علیه ایران به خاطر مقابله با فرقه بهاییت تنظیم شود. دیدار فائزه هاشمی نیز برای فضاسازی در این حوزه بوده و به نظر می رسد، نقشی که برای وی تعریف شده، کاملا هماهنگ شده و در راستای «پشتیبانی و پوشش داخلی» برای بهاییان بوده تا همزمان از خارج، حامیان فرقه های ضاله به نفع بهاییت، آتش بریزند و جامعه مسلمانان خصوصا جمهوری اسلامی ایران را با حاشیه و اختلافات مذهبی همراه کنند و با «چالش از بیرون» نوعی «تنش از درون» برای ایران بسازند.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شاهد اثبات برنامه ریزی شده بودن دیدار فائزه با بهائیان از راه رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات