لبیک به روح خدا همزمان با ١٤و١٥ خرداد ماه

این اردو به همت گروه درمانی امام رضا (ع) در تاریخ ١٤ و ١٥ خرداد _به مدت ٢روز_ در مناطق روستایی نشین اطراف تهران _محور امین آباد_ شهر ری برگزار می شود. سرویس اجتماعی فردا: همزمان با سالروز رحلت امام خميني(ره)، دانشجویان رشته های مختلف علوم پزشکی در قالب گروه های درمانی به اردوی جهادی می روند.

اردوی جهادی دو روزه  خرداد ماه روستاهای شهر تهران در بخش پزشكي،در حوزه هاي پزشكي /مامايي/پرستاري و روان شناسي اقدام به آموزش، درمان و غربالگري و در بخش دندان پزشكي، ارتقا سطح بهداشت دهان و دندان، آموزش و درمان براي كودكان كار مدرسه ايليا واقع در منطقه ٢٠ انجام مي شود.

لبیک به روح خدا همزمان با ١٤و١٥ خرداد ماه

گفتنی است محور امین آباد شهر ری تهران _منطقه ٢٠ شهر تهران_ شامل روستاهايی از جمله حاجي آباد، هفت دستگاه، امين آباد، اشرف آباد، غنی آباد، عباس آباد و زمان آباد، جمعیتی بالغ بر ٢٠هزار نفر دارد.

اين گروه جهادی متشكل از ١٦٦ متخصص، پزشك و دانشجويان رشته هاي پزشكي _پزشکی،مامایی،پرستاری و روانشناسی_ و ٢٧ دندان پزشك و دانشجوی دندان پزشکی است.
گروه درماني امام رضا(ع) پیش از این در مناطق ٢٠،١٧،١٥،١٤،١٢ شهر تهران اقدام به فعالیت های درمانی و آموزش کرده بود.

شناسایی و تامین وسایل و پشتیبانی این اردوی جهادی بر عهده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) است که پیش از این علاوه بر شهر تهران در مناطق محتلف کشور از جمله خرمشهر و کرمانشاه اقدام به برگزاری اردوهای جهادی کرده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لبیک به روح خدا همزمان با ١٤و١٥ خرداد ماه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات