15 میلیارد ریال صرف تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی بیله سوار شد

آرام حلیم روز چهارشنبه در همایش مجمع خیرین سلامت بیله سوار گفت: ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی از جمله کاهش هزینه های درمانی و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی موجب رضایتمندی مردم شده و این امر از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است.
او با اشاره به اینکه خیرین در هر بخشی از جامعه وارد شده اند رشد و شکوفایی آن بخش و اثرات مثبت به همراه آورده اند گفت: حوزه سلامت نیازمند ورود جدی خیرین و آحاد مختلف مردم است.
او اظهار کرد: با توجه به اینکه در ماههای محرم و رمضان کارهای خوبی ارایه می شود این زمان فرصت خوبی است تا بتوان از مشارکت خیرین بهره برد و از ظرفیت های دینی برای تحول در سلامت استفاده کرد.
فرماندار بیله سوار همچنین با اشاره به نقش آفرینی دولت و وزیر بهداشت در برنامه تحول نظام سلامت در سال 93 افزود:
حدود دو سال از برنامه تحول نظام سلامت می گذرد و شاهد تحولی بزرگ و تحقق عدالت در سلامت در جامعه و مهم تر از همه سیاست های ابلاغی نظام سلامت توسط مقام معظم رهبری در کشور بودیم.
حلیم بیان کرد: مجمع خیرین سلامت باید دنبال ترکیبی از مدیریت توانمند ، افراد با توان مالی و سرمایه بالا برای سرمایه گذاری و داشتن تخصص ، فکر و ایده باشند تا با منابع دولت و کمک خیرین حوزه سلامت شهرستان را بهبود بخشند.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری بیله سوار ، در این جلسه انتخابات مجمع خیرین سلامت شهرستان بیله سوار
برگزار و عادلی ، بدری ، بهرام نژاد ، جدیدی ، داوودی ، خاکپور و ناصری به عنوان اعضای هیات مدیره و بابایی به عنوان بازرس مجمع خیرین سلامت شهرستان انتخاب شدند.
بیله سوار مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «15 میلیارد ریال صرف تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی بیله سوار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات