مدیرعامل ایرنا و نماینده سازمان ملل بر گسترش همکاری های خبری تاکید کردند

به گزارش ایرنا، محمد خدادیدر دیدار ماریا دوتسنکو گفت: ایرنا آمادگی دارد عکاس، فیلمبردار و خبرنگار به اردوگاه های سازمان ملل در کشورهای خارجی بفرستد و خبرهای این سازمان را پوشش دهد.
خدادی همچنین با اشاره به برنامه همکاری میان دو طرف برای برگزاری نمایشگاه های عکس، گفت ایرنا می تواند اطلاعات آماری مربوط به فعالیت های سازمان ملل را به صورت 'داده نما' به زبان فارسی منتشر کند.
خانم دوتسنکو نیز که روز سه شنبه برای دیدار از ایرنا به ساختمان مرکزی این خبرگزاری آمده بود، از گسترش همکاری های دوجانبه استقبال کرد و یادآور شد ایرنا به عنوان قدیمی ترین خبرگزاری در ایران، تقریبا از همان آغاز فعالیت سازمان ملل متحد با این نهاد بین المللی همکاری داشته است.
دوتسنکو گفت: سازمان ملل از همکاری با ایرنا برای برگزاری نمایشگاه های عکس در ژنو، وین و نیویورک استقبال می کند.
رئیس مرکز اطلاع رسانی سازمانی ملل متحد همچنین از فعالیت های آموزشی ایرنا تمجید کرد.
خدادی در این دیدار تروریسم و بحران پناهجویان را دو مشکل بزرگ بین المللی دانست و با اشاره به خطرهایی که پناهجویان را تهدید می کند، گفت: پناهجویان امروز 'از شرایط بد به سوی شرایط نامعلوم می گریزند.' وی خواستار اقدام سازمان ملل برای پیشگیری از این دو مشکل بین المللی شد و ظرفیت های ایرنا را برای همکاری در این زمینه تشریح کرد.
ماریا دوتسنکو پس از دیدار با محمد خدادی، از اتاق خبر ایرنا بازدید کرد و با بخش های مختلف آن آشنا شد.
اروپام**9163**1517

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل ایرنا و نماینده سازمان ملل بر گسترش همکاری های خبری تاکید کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات