شلیک مرموز به مدیرکل سازمان جنگل‌ ها

مدیرکل سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور عصر روز دوشنبه به طرز مرموزی هدف اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد. این گلوله به زیر چانه این مسئول اصابت کرد و فرضیه خودکشی را پیش روی ماموران قرار داد، اما باز هم تحقیقات برای روشن شدن این موضوع از سوی پلیس پایتخت ادامه دارد. روزنامه شهروند: مدیرکل سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور عصر روز دوشنبه به طرز مرموزی هدف اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد. این گلوله به زیر چانه این مسئول اصابت کرد و فرضیه خودکشی را پیش روی ماموران قرار داد، اما باز هم تحقیقات برای روشن شدن این موضوع از سوی پلیس پایتخت ادامه دارد.

این حادثه ساعت ١٥ عصر روز دوشنبه رخ داد. آن روز پسر جوانی به بیمارستان آبان رفت و مرد مجروحی را که از ناحیه زیر گلو مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، تحویل اورژانس داد. بلافاصله پس از انتقال این مرد به بیمارستان، موضوع به ماموران پلیس اطلاع داده شد و ماموران کلانتری ١٠٥ سنایی راهی بیمارستان شدند.

آنها با حضور در این محل به تحقیق از پسر جوانی که مرد مجروح را به بیمارستان منتقل کرده بود، پرداختند. این پسر با اعلام این‌که راننده سازمان جنگل‌ها است به ماموران گفت: «مرد مجروح یکی از مدیران کل سازمان جنگل‌ها است که ساعتی قبل او را به جلسه آوردم. بعد از جلسه نیز مدیرکل برای این‌که کیفش را در صندوق عقب بگذارد سمت صندوق خودرو رفت اما صدای شلیکی را شنیدم. وقتی پیاده شدم مدیرکل غرق خون روی زمین افتاده بود.»

با اعلام موضوع به سعید احمد بیگی، بازپرس ویژه قتل، او به همراه تیم جنایی در بیمارستان حاضر شد. تحقیقات نخست نشان می‌داد گلوله از اسلحه خود مدیرکل شلیک شده و پس از ورود از زیر چانه از پایین چشم خارج شده است. همچنین در بازرسی خودرو سازمانی فرد مضروب، تقاضای بازنشستگی مدیرکل و اسلحه با ٦ گلوله کشف شد. با مشخص شدن این موضوع قاضی احمدبیگی دستور تحقیقات بیشتر را صادر کرد. از طرفی با انتقال مدیرکل سازمان جنگل‌ها به بیمارستانی دیگر تلاش برای نجات جان او ادامه یافت.

این درحالی است که روابط عمومی سازمان جنگل‌ها با اشاره به این‌که حادثه مصدومیت مدیرکل این سازمان بر اثر اصابت گلوله را تکذیب نمی‌کنیم، گفت: «در حال حاضر نمی‌توانیم خبری در مورد جزییات این حادثه ارایه دهیم. موضوع درحال بررسی است و به محض روشن شدن جزییات حادثه رسانه‌ها را در جریان آن قرار می‌دهیم.»

این روابط عمومی همچنین از رسانه‌ها خواست از گمانه‌زنی در این‌باره خودداری کنند. این درحالی است که سازمان جنگل‌ها اعلام کرده است برخلاف برخی شایعات در شبکه‌های مجازی، فرد مضروب خداکرم جلالی، معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل‌ها نیست و یکی از مدیران ستادی است.

توضیح ناجا درباره این حادثه

در ادامه سردار محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس آگاهی ناجا توضیحاتی درباره ماجرای شلیک گلوله به مدیرکل سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری ارایه کرد و گفت: «باتوجه به حساسیتی که وجود داشت از همان دقایق اولیه اعلام خبر، موضوع بررسی و تحقیقات آگاهی در این زمینه آغاز شد.»
مقیمی با بیان این‌که این مرد فوت نکرده و برابر اطلاعات ما در بیمارستان بستری است، گفت: «جزییات این پرونده را در اختیار دارم اما شاید بیان تمام جزییات آن درحال حاضر کار درستی نباشد، آنچه می‌توانم بگویم این است که در این ماجرا سوءقصدی در کار نبوده است.»

وی ابراز امیدواری کرد که این فرد بهبود یابد و خودش جزییات ماجرا را شرح دهد. رئیس پلیس آگاهی ناجا همچنین افزود: «پیگیری‌های پلیس درباره این موضوع درحال انجام است.»

سوءقصدی به مدیرکل سازمان جنگل‌ها و مراتع نشده

محسن همدانی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران نیز با بیان این‌که براساس اظهارات شاهد حادثه، سوءقصدی به مدیرکل امور اداری سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور صورت نگرفته است، گفت:  «شواهد حاکی از شلیک گلوله به خود یعنی خودزنی است. فرد حادثه‌دیده فضل‌الله کولانی، مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور است.»

وی با اشاره به اظهارات راننده خودرو فرد مضروب ادامه داد: «او در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس با یک دستگاه خودرو پژو پرشیا درحال حرکت بوده که به راننده خود دستور توقف می‌دهد. فرد مضروب پس از توقف خودرو به سمت صندوق عقب رفته و با سلاح گرم خودزنی می‌کند. شخص مضروب به سرعت به بیمارستان آبان منتقل شد که وضع وی وخیم گزارش شده است.»

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شلیک مرموز به مدیرکل سازمان جنگل‌ ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات