اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی در آستانه امتحانات

به گزارش خبرگزاری مهر، این اردو به همت گروه درمانی امام رضا(ع) در تاریخ ١٤ و ١٥ خرداد (به مدت ٢روز) در مناطق روستایی نشین اطراف تهران (محور امین‌آباد) شهر ری برگزار می‌شود.

اردوی جهادی دو روزه خرداد ماه روستاهای شهر تهران در بخش پزشکی، در حوزه‌های پزشکی/ مامایی/ پرستاری و روان شناسی اقدام به آموزش، درمان و غربالگری و در بخش دندان پزشکی، ارتقا سطح بهداشت دهان و دندان، آموزش و درمان برای کودکان کار مدرسه ایلیا واقع در منطقه ٢٠ انجام می‌شود.

محور امین آباد شهر ری تهران (منطقه ٢٠ شهر تهران) شامل روستاهایی از جمله حاجی آباد، هفت دستگاه، امین آباد، اشرف آباد، غنی آباد، عباس آباد و زمان آباد، جمعیتی بالغ بر ٢٠هزار نفر دارد.

این گروه جهادی متشکل از ١٦٦ متخصص، پزشک و دانشجویان رشته‌های پزشکی (پزشکی، مامایی، پرستاری و روانشناسی) و ٢٧ دندان پزشک و دانشجوی دندان پزشکی است.

گروه درمانی امام رضا(ع) پیش از این در مناطق ٢٠، ١٧، ١٥، ١٤، ١٢ شهر تهران اقدام به فعالیت های درمانی و آموزش کرده بود.

شناسایی و تامین وسایل و پشتیبانی این اردوی جهادی بر عهده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) است که پیش از این علاوه بر شهر تهران در مناطق محتلف کشور از جمله خرمشهر و کرمانشاه اقدام به برگزاری اردوهای جهادی کرده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی در آستانه امتحانات» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات