مطالعات ویژه اشتغال در استان‌ها/ طرح تثبیت ۵۰۰ هزار شغل

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین دوره آموزشی طرح توسعه کسب و کار پایدار (تکاپو)، زیر نظر معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود. هدف از برگزاری این دوره آموزشی، تبیین و تشریح الزامات اجرایی طرح تکاپو و تربیت نیروهای انسانی متخصص برای اجرای این طرح در استان های هدف طرح تکاپو است.

در این دوره آموزشی، از ۲۰ استان کشور، متخصصینی که قبلا مصاحبه و پذیرفته شده اند؛ حضور بهم رسانده و طی این مدت دوره آموزشی، با روش های اجرایی این طرح که منجر به توسعه و تثبیت اشتغال در استان ها می شود، آشنا خواهند شد.

شناسایی زمینه ها و مزیت های کسب و کار هر استان، شناسایی و اولویت بندی رسته کسب و کارها و انجام کارها و انجام مطالعات دینامیک اشتغال استان و سپس نحوه اجرای طرح تکاپو در هر استان و دیگر سرفصل های تخصصی، از جمله آموزش های تخصصی ارائه شده در این دوره آموزشی است.

با اجرای طرح تکاپو در استان های کشور، انتظار می رود زمینه ایجاد و تثبیت بیش از ۵۰۰ هزار فرصت شغلی در چشم انداز آتی این طرح محقق شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مطالعات ویژه اشتغال در استان‌ها/ طرح تثبیت ۵۰۰ هزار شغل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات