اولین حضور هندبال ساحلی در بازیهای آسیایی/ دنبال سکو هستیم

حسن افتخاری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب گفت: ما تاکنون چند نوبت در مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی آسیا شرکت کردیم و روی سکو ایستادیم اما این بار می خواهیم برای نخستین مرتبه در بازیهای ساحلی آسیا شرکت کنیم. این رقابتها مهرماه سال جاری در ویتنام برگزار می شود. بازیهای ساحلی ۵ دوره برگزار شده و و این اولین بار است که هندبال قصد شرکت در مسابقات آن را دارد.  

وی ادامه داد: از دهم خردادماه رقابتهای هندبال ساحلی قهرمانی کشور در دو منطقه شمال و جنوب آغاز شده و ما قصد داریم بازیکنان مستعد را در این مسابقات شناسایی کنیم و به اردوی تیم ملی برای حضور در این بازیها دعوت کنیم. 

رئیس کمیته هندبال ساحلی با بیان اینکه وقفه ای دوساله برای حضور ما در رقابتهای قهرمانی آسیا افتاده و این مسئله باعث تضعیف تیم ما شده است، گفت: ما در زمان هایی توفیقات خوبی در این رشته داشتیم و حتی بر روی سکو هم بودیم اما به دلیل رویکرد فدراسیون به این رشته وقفه ای در برنامه های کمیته هندبال ساحلی رخ داد و باعث شد تا از رقبای آسیایی عقب بیافتیم. 

افتخاری افزود: رقبای ما در این مدت پیشرفت زیادی کرده اند. قطر ، پاکستان، بحرین و عمان و حتی تایلند هم در این رشته صاحب نام و سبک هستند. با این حال به نظرم ما پتانسیل خوبی در این رشته داریم و اگر تدارکات خوبی ببینیم کسب سکو برای ما دور از دسترس نیست. 

وی تصریح کرد: در نظر داریم اردوهای اولیه را با مربیان ایرانی برپا کنیم اما با فدراسیون صحبت کردیم و دنبال رایزنی برای حضور یک مربی خارجی هستیم . در کنار آن برای حضور موفق هندبال در بازیهای ساحلی و رقابتهای قهرمانی آسیا سال آینده یک اردو و تورنمنت خارجی نیز پیش بینی شده است. ما امیدواریم بتوانیم با یک رویکرد خوب در مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی آسیا در سال ۲۰۱۷ ضمن ایستادن بر روی سکو بتوانیم جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اولین حضور هندبال ساحلی در بازیهای آسیایی/ دنبال سکو هستیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات