تداوم سقوط تیراندازان ایرانی در رنکینگ جهانی/الهه احمدی نهم شد

به گزارش خبرنگار مهر، در جدیدترین رده بندی سایت فدراسیون جهانی تیراندازی تیراندازان ایرانی در ادامه مسیر نزولی خود باز هم با سقوط چند پله ای همراه بودند. الهه احمدی که ماه ها در صدر جدول ماده تفنگ قرار داشت با سه پله سقوط نسبت به ماه گذشته میلادی به رده نهم جدول سقوط کرد. نجمه خدمتی هم با دو پله سقوط سیزدهم شد و مه لقا جام بزرگ دیگر المپیکی ایران در رده ۴۳ جهان جای گرفت.

در تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان نیز مه لقا جام بزرگ با دو پله صعود در رده یازدهم جدول قرار گرفت. نجمه خدمتی و الهه احمدی هم در رده های ۲۶ و ۳۹ جدول قرار گرفتند.

در ماده تپانچه ۱۰ متر بانوان نیز گلنوش سبقت الهی تیرانداز المپیکی ایران در رده ۵۳ جدول قرار گرفت. الهام هریجانی نیز در جایگاه ۸۱ جای گرفت. اما در بخش مردان و در تفنگ ۱۰ متر حسین باقری و پوریا نوروزیان تنها مرد المپیکی ایران به ترتیب در رده های ۴۱ و ۵۶ قرار گرفتند.

در تپانچه ۱۰ متر مردان ابراهیم برخورداری در رده ۱۱۳ جدول قرار دارد و در تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان نیز حسین باقری در جایگاه هشتادم قرار گرفت و محمد حسین کریمی و پوریا نوروزیان در رده های ۹۲ و ۱۰۷ قرار گرفتند.

در تراپ بانوان سپیده سیرانی و مرضیه پرورش نیا به ترتیب در رده های ۷۳ و ۸۲ قرار گرفتند. در بخش مردان همین ماده نیز بابک یگانه هشتاد و سوم شد و حسین پرورش نیا در رده ۹۳ قرار گرفت. در تراپ دوبل نیز سیاوش خوشنویس در رده ۵۲ و مسعود عزیزان در رده ۵۷ قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تداوم سقوط تیراندازان ایرانی در رنکینگ جهانی/الهه احمدی نهم شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات