تهیه سند پنج ساله توسعه کهگیلویه و بویراحمد با حساسیت پیگیری شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، فتاح محمدی روز سه شنبه در نشست کارگروه اجتماعی ذیل سند پنج ساله توسعه کهگیلویه و بویراحمد افزود: تمامی دستگاه های اجرایی این استان به وظایف خود برای تهیه و تدوین سند پنج ساله توسعه استان و ارائه هر چه سریعتر آن عمل کنند.
وی بیان کرد: در نشست بعدی کارگروه اجتماعی ذیل سند پنج ساله توسعه کهگیلویه و بویراحمد که 19 خردادماه امسال برگزار می شود گزارش اقدام ها و فعالیت های انجام شده برای تهیه و تدوین این سند را ارائه دهند.
محمدی اظهار کرد: سند پنج ساله توسعه کهگیلویه و بویراحمد اقدامی در راستای اجرا و تحقق برنامه ششم توسعه کشور و سند چشم انداز 20 ساله است.
وی عنوان کرد: تهیه و تدوین برنامه پنج ساله توسعه کهگیلویه و بویراحمد به تحقق و اجرای هر چه مطلوبتر برنامه ششم توسعه کشور کمک بسزایی می کند و به همین دلیل اهمیت چشمگیری دارد.
محمدی ابراز داشت: مبنای مدیریت ها، سیاستگذاری ها و دستیابی به اهداف بلندمدت در کشور تهیه و تدوین برنامه های توسعه است.
7535/6162/1662

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهیه سند پنج ساله توسعه کهگیلویه و بویراحمد با حساسیت پیگیری شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات