کالاهای مورد نیاز ماه رمضان دراستان بوشهر تامین شده است

به گزارش ایرنا، احمد جهانگیرو روز چهارشنبه درجلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان دشتی افزود: هیچ مشکل و کمبودی برای تامین کالای اساسی و پرمصرف بویژه مواد پروتئینی درسطح استان بوشهروجود ندارد و به اندازه مصرف قبل آغاز ماه مبارک رمضان در تمام نقاط استان بوشهر توزیع می شود.
جهانگیرو اضافه کرد: 1450 تن برنج، 1400 تن مرغ گرم ومنجمد، 28 تن گوشت قرمز منجمد وارداتی با قیمت هر کیلو 185هزار ریال و شکر به اندازه کافی آماده عرضه به بازار مصرف و ارائه به مردم در تمام نقاط استان بوشهر است.
وی گفت: تا کنون چندین جلسه تنظیم بازار درسطح مرکز استان وشهرستان های تابعه با حضورمسئولان محلی درشهرستانها برای عرضه کالاهای اساسی مورد نیازمردم و تشدید بازرسی ها بر اماکن و مراکز عرضه مواد غذایی ونحوه قیمت گذاری کالای اساسی برگزار شده که 13 مصوبه اجرایی داشته ایم.
جهانگیرو ادامه داد: امسال سعی شده نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ومواد غذایی درقالب طرح ضیافت با توجه به ظرفیت ها واستعدادهای واحدهای تولیدی هر شهرستان واستان انجام شود تا باعث رونق تولید و اشتغال زایی در سطح همه نقاط استان شود.
مدیرتنظیم بازارسازمان جهاد کشاورزی استان بوشهرخواستار همکاری و مشارکت همه مسئولان شهرستانها و بویژه مسئولان دامپزشکی، نیروی انتظامی و شبکه های بهداشت ودرمان شهرستانها برای نظارت وتشدید بازرسی بر کشتارگاه دام و مرغ، مراکزعرضه و توزیع مرغ و گوشت از کشتارگاه تا اصناف و نظارت بر اغذیه فروشی، شیرینی وآش پزی ها شد.
جهانگیرو افزود: همه مراکز عرضه مواد غذایی و کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان موظف به نصب بنر و تابلو و قیمت اجناس توزیعی هستند و مردم می توانند تخلفات احتمالی و کمبودها را به صورت شبانه روزی با سامانه 124 درمیان بگذارند.
فرماندارشهرستان دشتی گفت: امسال طرح ضیافت با همکاری خود اصناف درسطح شهرستان دشتی اجرا می شود وتمام کالای اساسی با قیمت های مصوب وبا 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار به مردم عرضه خواهدشد.
غلامرضا مهرجو افزود: 23 مرکز توزیع مواد غذایی وکالای اساسی برای توزیع مواد پروتئینی مرغ گرم ومنجمد، گوشت قرمز منجمد، کالاهای اساسی شامل برنج، شکر، روغن و سایر نیازمندیها یمردم درسطح شهرستان دشتی راه اندازی خواهدشد.
مهرجو خواستارتشدید بازرسی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، دست فروشی ها و تهیه وعرضه نان خوب با کیفیت و رعایت وزن توسط بازرسان ستاد تنظیم بازار شد.
مهرجو ادامه داد: با تمهیداتی که دولت تدبیر وامید اتخاذ کرده تمام کالاهای اساسی به اندازه کافی و بیش از نیازمصرف تامین و ذخیره سازی شده و از هفته آینده به بازارعرضه خواهد شد.
شهرستان دشتی با 80 هزارنفرجمعیت در80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
7206/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کالاهای مورد نیاز ماه رمضان دراستان بوشهر تامین شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات