1390 تن قیر برای آسفالت راه های فاروج اختصاص یافت

امان الله خدمتگزار چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک هزار و 390 تن قیر رایگان برای آسفالت 246 هزار و600 متر مربع از راه های شهرستان فاروج اختصاص یافت.
وی با اشاره به اختصاص قیر رایگان از منابع سال 94 به استان و شهرستان افزود: بخشی از قیرسال گذشته توزیع شد وبخشی هم امسال به مصرف می رسد.
فرماندار فاروج ارزش ریالی قیر اختصاص یافته به شهرستان را، 37 میلیارد و 720 میلیون ریال عنوان کرد.
خدمتگزار گفت: ازهمین محل،روکش آسفالت مسیر فاروج به روستای چری، جاده آسیایی، شهر تیتکانلو به طول 23 هزار متر مربع در دست اقدام است.
وی افزود: با توجه به برخورداری روستای استاد از ظرفیت گردشگری، روکش آسفالت تا روستای استاد در مرحله مبادله توافق نامه است.
خدمتگزار گفت: بخشی از قیر تامین شده برای تکمیل طرح هادی روستاهای چوکانلو، برگرد، یام، بهارعلیا، ینگه قلعه وخیرآباد به مصرف می رسد.
طی سه سال اخیر حدود 25 هزار تن قیر رایگان به دهیاری های استان اختصاص یافته و امسا ل نیز هشت هزار تن قیررایگان به دهیاری ها و شهرداری های استان برای آسفالت معابر اختصاص یافته است .
شهرستان 52 هزار نفری فاروج در 90کیلومتری بجنوردمرکز خراسان شمالی واقع شده است.
7187/7189/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «1390 تن قیر برای آسفالت راه های فاروج اختصاص یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات