تربیت کودکان چینی برای المپیک (+عکس)

فرادید - مدرسه تربیت بدنی شماره یک کودکان در شانگهای چین یکی از 2183 مرکزی است که کودکان از سنین پائین در آن تحت تعالیم سخت قرار گرفته و برای شرکت در المپیک و کسب مدال آماده می‌شوند.

چین در حالی بیشترین تعداد مدال المپیک را طی سال های اخیر به دست آورده است که سیستم آموزشی این کشور از مدارس، کودکان را برای ورزش حرفه ای و کسب مدال در المپیک آماده می کند.

ﻭﺭﺯﺵ ﺩﺭ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﭼﯿﻦ پس از یک تحول اساسی در دهه 90 میلادی ﺑﻪ ﺟﺪﯼ ﺗﺮﯾﻦ ﺷﮑﻞ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ و ﺩﺭ ﺳﺮﺍﺳﺮ این کشور ﮐﺎﺭﮔﺮﻭﻩ ﻫﺎﯼ ﻭﯾﮋﻩ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﻈﺎﺭﺕ ﺑﺮ ﻭﺭﺯﺵ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﮐﺸﻮﺭ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﮔﺮﻭﻩ ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﺭﺍ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﻭ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﺪﻫﺪ، ﺳﭙﺲ ﺑﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﺳﺎﺱ ﺍﺳﺘﻌﺪﺍﺩﻫﺎﯼ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺤﮏ زده ﻭ آنها ﺭﺍ ﻭﺍﺭﺩ ﻓﺎﺯ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﻣﯽ کند.

بیش از 2183 مدرسه تربیت بدنی در سراسر چین وجود دارد که جدای از درس و مشق های روزانه کلاس های تربیت بدنی نیز در آن به صورت جدی دانش آموزان را آماده ورزش حرفه ای می‌کند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-خواندنیها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تربیت کودکان چینی برای المپیک (+عکس)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات