تصویر سرکرده بعثی داعش قبل از مرگ

به گزارش «شیعه نیوز»، داعش به تازگی تصاویر یکی از سرکردگان این گروه تروریستی را پس از مرگ وی منتشر کرده است.

این تصاویر مربوط به "عبدالرحمن القادولی" ملقب به "ابوعلی الانباری" است.
الانباری حدود 2 ماه قبل در عراق از پا درآمد.
گفته می شود که این تصاویر مربوط به یکی از نبردهای آخر الانباری در مناطق صحرایی نزدیک به استان الانبار است.
اما موضوع غافلگیر کننده در این تصاویر، انتشار عکسی از الانباری است که مربوط به دوران خدمت او در رژیم بعث می باشد.
الانباری پستهای مهمی را در داعش عهده دار بود. وی مدتی به عنوان مسؤول مالی داعش و معاون "ابوبکر بغدادی" (سرکرده داعش) در سوریه و پس از آن عراق تعیین شد.
تصویر سرکرده بعثی داعش قبل از مرگ
 داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و به عقیده کارشناسان این گروه با جنایتهای خود به دنبال تخریب چهره اسلام در دنیا است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویر سرکرده بعثی داعش قبل از مرگ» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات