امکان تعجيل تاريخ اعزام فارغ التحصيلان در تيرماه امسال

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ رحمان عليدوست گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با نيروهای مسلح و ايجاد ظرفيت آموزشی محدود برای اعزام تيرماه سال جاری، کليه مشمولان فارغ التحصيل دانشگاهی با مقاطع تحصيلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که دارای برگ آماده به خدمت به تاريخ شهريور و آبان ماه ۹۵ هستند، در صورت تمايل به اعزام زودتر از موعد، از طريق دفاتر خدمات الکترونيک (پليس +۱۰) اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: درخواست تعجيل تاريخ اعزام فقط مختص به اعزام اول تيرماه بوده و متقاضيان می تواننددرخواست خود از طريق دفاتر مذکور ثبت و سازمان وظيفه عمومی نيز در اسرع وقت نسبت به رسيدگی به درخواست آنها اقدام می کند.

لازم به ذکر است: سامانه خدمات الکترونيک انتظامی (پليس +۱۰) تا تاريخ هفدهم خردادماه آماده پذيرش درخواست های مشمولان بوده و به علت محدوديت ظرفيت، درخواست هايی که زودتر ثبت شده اند در اولويت رسيدگی قرار دارند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امکان تعجيل تاريخ اعزام فارغ التحصيلان در تيرماه امسال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات