اختصاص بیش از ۲ میلیارد ریال جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در قم

مریم علیشیری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت:‌ در سال ۹۴ تعداد ۱۱ پایگاه خدمات اجتماعی در ۱۱ منطقه استان قم با ارائه خدمات مددکاری، آموزشی، مداخله‌ای و غیره در راستای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در این مناطق فعالیت داشته‌اند.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی این پایگاه‌ها در محلات افزود: بیش از ۱۰۰ هزار خدمت توسط پایگاه‌های خدمات اجتماعی به ساکنین محلات مورد فعالیت ارائه می‌شود.

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی قم بیان کرد: هدف از راه‌اندازی پایگاه‌های خدمات اجتماعی شناسایی مسائل و مشکلات ساکنین سکونت‌گاه‌های غیررسمی، آگاه‌سازی گروه‌های هدف در جهت شناخت نیازها و مشکلات، آشنایی گروه‌های هدف با منابع موجود و برنامه‌ریزی و اقدام در جهت رفع مشکلات منطقه است.

وی گفت: دسترسی آسان ساکنین محلات حاشیه‌ای به خدمات اجتماعی، گسترش روحیه خودباوری و خوداتکایی، کاهش تصدی‌گری و ارتقاء نقش تسهیلگری دولت، حساس سازی مردم و مسئولین، از دیگر اهداف راه‌اندازی این پایگاه‌هاست.

علیشیری عنوان کرد: در سال ۹۴ بیش از ۲ میلیارد ریال در کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق آسیب خیز، حاشیه‌ای و سکونت‌گاه‌های غیررسمی توسط بهزیستی استان قم هزینه شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختصاص بیش از ۲ میلیارد ریال جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در قم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات