۳۰۰دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان فارغ التحصیل شدند

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در این مراسم که صبح چهارشنبه به میزبانی سالن همایش های حكيم جرجاني مجتمع آموزشي، دانش آموختگی علوم پزشکی سمنان برگزار شد، بیان کرد: اگرگوش شنوا و دل پاك در انسان وجود داشته باشد يقينا بسيار تآثير گذار است لذا انسان متقی کسی است که کمترین توقع را دارد و بیشترین نفع را به جامعه می رساند.

مهدی شادنوش با اشاره به تاکید آيات قرآن كريم در تزکیه نفس، بیان داشت: خداوند آگاه است، آنچه را در نيت و روح پزشکان و خدمتگزاران به مردم چه می گذرد لذا اجر انسان هایی که جان مردم را نجات می دهند، نزد خدای متعال محفوظ است.

وی خطاب به دانش آموختگان، افزود: باید مراقب بود تا دچار لغزش نشويم و نیکی را فراموش نکنیم تا در زندگی روشنایی بخش دیگران باشیم که این کار با توکل به خداوند منان میسر است.

محمد دانایی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سمنان نیز در این مراسم ضمن قدر داني از زحمات اساتيد و خانواده هاي دانشجويان، گفت: فارغ التحصيلي پايان راه نيست، در رشته های علوم پزشکی چیزی به عنوان فارغ التحصیلی وجود ندارد و تنها مرحله ای از تحصیل پایان می یابد و مرحله ای جدید برای کسب علم و دانش بیشتر آغاز می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۳۰۰دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان فارغ التحصیل شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات