مشکلی برای تامین گوشت در خراسان رضوی طی ماه رمضان وجود ندارد

احمد احدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تأمين گوشت قرمز مورد نياز مردم در ماه مبارك رمضان اظهار كرد: امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هیچ مشکلی در تأمین گوشت قرمز مورد نیاز مردم وجود ندارد.

وی با اشاره به افزایش تقاضا در ماه مبارک رمضان افزود: تولید گوشت فراوان است و با توجه به افزایش تولید در نیمه نخست سال به علت زاد و ولد دام، در صورت افزایش تقاضا هیچ گونه کمبودی نخواهیم داشت.

احدی تصریح کرد: هر کیلوگرم گوشت گوسفندی با قیمت ۲۶ هزار تا ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان  و هر کیلوگرم آبگوشتی گوسفندی ۱۶هزارتومان به مغازه‌دارها تحویل می‌شود.

وی همچنین قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله درجه یک بدون استخوان و چربی را بین ۳۱ تا۳۲هزار تومان و هر کیلوگرم گوشت ماده گاوی بدون استخوان و چربی را ۲۸ هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه گوشت قرمز مشهد در ارتباط با کیفیت گوشت در بازار گفت: گوشت‌های موجود در بازار از کیفیت خوبی برخوردارند و دامپزشکی با معاینه دام زنده و ذبح شده نظارت کاملی بر سلامت گوشت های موجود در بازار دارد.

وی در پایان تصریح کرد: مردم می‌توانند در صورت هر گونه شکایت و گزارشی در خصوص قیمت و یا کیفیت گوشت قرمز در بازار با شماره ۳۳۴۲۳۰۲۰ مراتب را به بازرسان اطلاع دهند و هر موردی در اسرع وقت رسیدگی می‌شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشکلی برای تامین گوشت در خراسان رضوی طی ماه رمضان وجود ندارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات