نگاه وزارت ورزش و فدراسیونهای ورزشی نسبت به استانها تغییر کند

ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر اینکه فدراسیونها حاصل دست‌رنج استانها را استفاده می‌کنند، گفت: نگاه وزارت ورزش و فدراسیونهای ورزشی نسبت به استانها نیازمند تغییر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، ارسلان حسینی شامگاه سه‌شنبه در مجمع سالانه هیئت هندبال استان زنجان با بیان اینکه هندبال در حال حاضر پیشرفت خوبی داشته است اظهار داشت: از فدراسیون می‌خواهیم، توجه بیشتری به استانها داشته باشد.

وی به برگزاری مجامع عادی هیئت‌ها نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه بسیاری از مجامع به خاطر اینکه یک تکلیف قانونی است، برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به مشکلات پیش‌روی استانها در بحث هیئت‌های ورزشی افزود: یکی از دغدغه‌های ما موضوع ورودیهای مسابقات که از طرف فدراسیونها اخذ می‌شود، بوده و به نظرم باید در کل کشور بازنگری شود.

وی با تاکید بر اینکه  فدراسیونها حاصل دست‌رنج استانها را استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: نگاه وزارت ورزش و فدراسیونهای ورزشی نسبت به استانها نیازمند تغییر است.

حسینی با اشاره به بودجه کم اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان عنوان کرد: ما با 49 رشته ورزشی در استان و 344 هیئت در  شهرستانها یک میلیارد بودجه داریم در  حالی که یک فدراسیون ضعیف چندین برابر ما بودجه دریافت می‌کند.

وی با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی باید مربیان و قهرمانانی را برای ورزش کشور تربیت کنند، ابراز کرد: استعدادیابیها باید از طرف هیئت‌ها به صورت علمی دنبال شود و این کار نیز هزینه‌هایی را دارد که لازم است وزارت‌ ورزش، فدارسیون و اسپانسرها نیز در مشکلات هیئت‌ها ورود کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه شهرستانها به دلیل محدودیت‌ها دلسرد شوند، گفت: همه باید کمک کنند تا ورزش پپیشرفت کند.

وی با اشاره به سکوت بانوان هندبالیست در این مجمع افزود: مطالبات اعضای مجمع باید در حضور رئیس فدراسیون و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان بیان شود تا برخی از آنها برطرف شوند.

حسینی با تاکید بر اینکه نباید در مجمع افراد سکوت کنند، بیان کرد: اعضای مجمع برای مشکلات‌شان راهکار ارائه دهند.

وی به کسب سهمیه المپیک از طرف ورزشکاران زنجانی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: استان زنجان به استقبال سومین سهمیه خود در المپیک ریو می‌رود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگاه وزارت ورزش و فدراسیونهای ورزشی نسبت به استانها تغییر کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات