استعفای اعضای شورای شهر اندیمشک یک تصمیم جمعی بوده است

شورای شهر عضو شورای شهر اندیمشک گفت: استعفای اعضا شورای شهر اندیمشک یک تصمیم جمعی بوده و در قالب قانون و در یک زمان مشخص ارائه شده تا زمینه برسی تخلفات شهردار و اصلاح روند موجود در ارائه خدمات و ابهامات موجود فراهم شود.

مهدی قلی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک اظهار داشت: شورای شهر اندیمشک همواره نگاه مثبت و حمایتی به شهرداری این شهرستان داشته است و انتقادات خود را به صورت غیر عمومی مطرح کرده است.

وی افزود: تا کنون دو مرتبه به علت تخلفات شهردار و عدم توجه به تذکرات شورای شهر اندیمشک از شهردار سؤالات خود را مطرح کرده است و این بار با توجه به عدم اصلاح روند فعالیت شهردار به صورت جدی استیضاح شهردار در جلسه شورای شهر مطرح شد.

عضو شورای شهر اندیمشک عنوان کرد: استعفای اعضا شورای شهر، هیچ گونه ارتباطی به انتخابات پیش رو و هم چنین تغییر اعضا و تعداد نمایندگان مردم در شورای شهر پنجم نداشته و سیاسی نیست و تنها در انتقاد به عمل کرد شهرداری و پاسخ به مطالبه مردم است.

وی گفت: استعفای اعضا شورای شهر اندیمشک یک تصمیم جمعی بوده و در قالب قانون و در یک زمان مشخص ارائه شده تا زمینه برسی تخلفات شهردار و اصلاح روند موجود در ارائه خدمات و ابهامات موجود فراهم شود.

قلی کیانی بیان کرد: حتی برخی از اعضای شورای شهر حامی شهردار نیز با هدف اخفا حقایق موجود در شهرداری اندیمشک و جلوگیری از افشا ضعف عملکرد و تخلفات شهرداری،  حاضر به دفاع از شهردار در جلسه برسی استیضاح وی نشدند.

وی افزود: شورای شهر باید نسبت به اوضاع شهرداری و تخلفات موجود پیگیری و به دنبال احقاق حقوق مردم باشد و سکوت شورا در این زمینه پذیرفته نیست.

عضو شورای شهر اندیمشک اظهار کرد: اعضا شورای شهر بر استعفای خود تاکید و پافشاری دارند ولی پیگیر تخلفات شهرداری از منظر قانون،  با جدیت خواهند بود.

انتهای پیام/ 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استعفای اعضای شورای شهر اندیمشک یک تصمیم جمعی بوده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات