اصولگرایان در پی رسیدن به یک نامزد واحد برای انتخابات رئیس جمهوری هستند

به گزارش ایرنا، علی یوسف پور جمعه شب در جمع خبرنگاران گفت: بی شک اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات آتی رئیس جمهوری، نیاز به انتخاب یک نامزد واحد دارند.
وی ادامه داد: این در حالی است که باید به اقبال عمومی نامزدها نیز توجه داشت و در حال حاضر از بین نامزدها احتمالی مطرح جناح اصولگرا، یک نامزد از اقبال عمومی بهتری برخوردار است.
یوسف پور تصریح کرد: نخبگان اصولگرا نیز بر روی گزینه های موجود تحلیل های متفاوتی دارند که به زودی نظرات وبررسی های آنها جمع آوری و تصمیم گیری می شود.
مدیرمسوول روزنامه سیاست روز با تاکید بر تشکیل نهادهای مدنی و انجمن های صنفی موثر در استانهای کوچک، افزود: با نگاهی به نتیجه انتخابات مجلس دهم در استانهای کوچک می توان پی برد که نبود این تشکل ها عامل موثری در ناکامی اصولگرایان بوده است.
یوسف پور خاطرنشان کرد: امید است تا با وحدت بیشتر اصولگرایان و آسیب شناسی دقیق رفتار و عملکرد آنها ،توفیقات بیشتر این جناح در عرصه های سیاسی و اجتماعی رخ دهد.
به گزارش ایرنا، این نشست خبری به همت حزب موتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری شامگاه جمعه در محل دفتر این حزب برگزار شد.
7363/2097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصولگرایان در پی رسیدن به یک نامزد واحد برای انتخابات رئیس جمهوری هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات