لاوروف:اگر می شد، وزیر خارجۀ این دو کشور می‌شدم

لاوروف:اگر می شد، وزیر خارجۀ این دو کشور می‌شدمبه گزارش مشرق، "سرگئی لاوروف" روز سه شنبه به سئوالات خبرنگاران و خوانندگان روزنامه "کومسومو لسکایا براودا" پاسخ گفت.
 
در پایان این کنفرانس خبری، لاوروف یکی از سئوال ها را که بیش از سایر سئوال ها توجه او را جلب کرده بود، برای پاسخ گویی انتخاب کرد. از لاوروف سئوال شده بود: "اگر بخواهی وزیر خارجۀ کشوری دیگر شوی، کدام کشور را انتخاب می کنی؟"
 
وزیر خارجۀ روسیه در پاسخ به این سئوال گفت: "در حال حاضر دو کشور هستند که خون ما را به جوش می آورند و اگر می توانستم، برای یک روز هم که شده به آن کشورها می رفتم تا جلوی اقدامات وحشتناک این کشورها را بگیرم."
 
لاوروف هر چند با توصیف این دو کشور، آن ها را برای شنوندگان مشخص کرد، اما نام این دو کشور را به زبان نیاورد. به نظر شما نام این دو کشور چیست؟
 

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لاوروف:اگر می شد، وزیر خارجۀ این دو کشور می‌شدم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات