رمضانی: هرکاری می‌کردم بازهم سکونشین بودم

به گزارش مشرق، علیرضا رمضانی پرده از یک فصل نیمکت نشینی در استقلال برداشت و صحبت های جالبی کرد که در ادامه آن را می خوانید:

چرا این فصل هرگز فرصت بازی به تو نرسید؟
راستش را بخواهید خود هم نمی دانم. امسال به من خیلی کم لطفی شد. وقتی کاملا آماده بودم من را از لیست 18 نفره خط می زدند و یا در لیست بودم و به من بازی نمی دادند. در کل خودم هم دوست دارم یکی بگوید چرا یک فصل نیمکت نشین بودم.

ولی تو خیلی در این فصل مصدوم شدی و شاید این موضوع در کارت تاثیرگذار بود.
بعضی ها عنوان می کردند که من مصدوم هستم تا برای نیمکت نشینی ام دلیل پیدا کنند ولی این خبرها هم نبود. من خیلی وقت ها آماده بودم و از من بازی نمی گرفتند. خودمم هم نمی دانم دلیل نیمکت نشینی ام چه بود.

هیچ وقت به این نتیجه رسیدی که حقت است بازی کنی ولی کسی توانایی های تو را نمی بینید؟
من در بازی با فولاد در دقیقه 82 وارد زمین شدم و عرض 8 دقیقه عملکردم طوری بود که کل استادیوم من را تشویق کردند. در 2 بازی برابر تراکتورسازی توانستم بازیکن تاثیرگذاری باشم و فکر می کنم به مردم ثابت کردم که می توانم بازیکن مفیدی باشم. بعد از هر بازی که خوب کار می کردم دوباره همین آش بود و همین کاسه و باید بازی بعدی را از سکوها تماشا می کردم. هر کاری می کردم بازهم سکو نشین می شدم.

چرا به پیشنهاد سپاهان در نیم فصل پاسخ منفی دادی؟
من خودم هم دوست دارم جایی بروم که بتوانم بازی کنم. سپاهانی ها سراغ من آمدند ولی آقای پرویز خان اجازه نداد من جدا شوم. من با این باشگاه توافق هم کرده بودم.

از این که به این تیم نرفتی ناراحتی؟
بحث سپاهان و یا تیم های دیگر نبود. من مثل هر بازیکنی دوست داشتم جایی بازی کنم که بیشتر دیده شوم. با این حال همیشه به پوشیدن پیراهن استقلال افتخار می کنم.

در مورد جام حذفی صحبت کن. چرا اینقدر عصبانی شدی و با ولید اسماعیل درگیر شدی؟
ولید اسماعیل سه بار پشت سر هم روی من خطا کرد و من عصبانی شدم. البته من پشیمان هستم و در شان من نیست که چنین رفتاری انجام بدهم. فشار بازی خیلی زیاد بود و من هم نتوانستم خودم را کنترل کنم.

خیلی ها می گویند چون آرش برهانی پنالتی نزد، تو پنالتی چهارم استقلال را زدی. این موضوع درست است؟
من در تمرینات یکی از بهترین پنالتی زن های استقلال بودم و اسمم هم در لیست بود. واقعا نمی دانم برهانی چرا نخواست پنالتی بزند و فقط می دانم من در لیست پنالتی زن های بازی بودم.

قبول داری که پنالتی را بد زدی؟
من بد نزدم، رشید مظاهری خیلی واکنش خوبی نشان داد. ضربه من کاملا زاویه داشت و این حرف ها که زده می شود درست نیست.

خودت را مقصر قهرمان نشدن استقلال در جام حذفی می دانی؟
هرگز. من زمانی که به زمین آمدم تمام تلاشم را کردم که کار به ضربات پنالتی کشیده نشود. بگذارید تقصیرها را به گردن من بیندازند. نمی گویم برایم مهم نیست اتفاقا خیلی هم ناراحتم ولی من در دقایق کمی که فرصت داشتم هرکاری کردم که بتوانیم گل بزنیم و کار را در بازی تمام کنیم.

نظر تو در مورد فصلی که گذشت چیست؟
بدترین روزهای زندگی ام را پشت سر گذاشتم نه فقط فوتبالی ام را. شاید فقط یک فوتبالیست درک کند که من چه می گویم چون خودش با این رشته ورزشی زندگی می کند. دوست دارم در تیمی باشم یا با مربی کار کنم که به من اعتقاد داشته باشد.

پس اعتقاد داری مظلومی به بازی تو اعتقاد نداشت. درست است؟
پرویز خان اصلا سبک بازی من را دوست نداشت ولی افتخار می کنم که شانس پوشیدن پیراهن استقلال را داشتم.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رمضانی: هرکاری می‌کردم بازهم سکونشین بودم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات