حرکت جهادی دانشجویان علوم پزشکی همزمان با نیمه خرداد

به گزارش مشرق، این اردو به همت گروه درمانی امام رضا (ع) در تاریخ ١٤ و ١٥ خرداد _به مدت ٢روز_ در مناطق روستایی نشین اطراف تهران _محور امین آباد_ شهر ری برگزار می شود.

اردوی جهادی دو روزه  خرداد ماه روستاهای شهر تهران در بخش پزشكي،در حوزه هاي پزشكي /مامايي/پرستاري و روان شناسي اقدام به آموزش، درمان و غربالگري و در بخش دندان پزشكي، ارتقا سطح بهداشت دهان و دندان، آموزش و درمان براي كودكان كار مدرسه ايليا واقع در منطقه ٢٠ انجام مي شود.

حرکت جهادی دانشجویان علوم پزشکی همزمان با نیمه خرداد

گفتنی است محور امین آباد شهر ری تهران _منطقه ٢٠ شهر تهران_ شامل روستاهايی از جمله حاجي آباد، هفت دستگاه، امين آباد، اشرف آباد، غنی آباد، عباس آباد و زمان آباد، جمعیتی بالغ بر ٢٠هزار نفر دارد.

.اين گروه جهادی متشكل از ١٦٦ متخصص، پزشك و دانشجويان رشته هاي پزشكي _پزشکی،مامایی،پرستاری و روانشناسی_ و ٢٧ دندان پزشك و دانشجوی دندان پزشکی است.
گروه درماني امام رضا(ع) پیش از این در مناطق ٢٠،١٧،١٥،١٤،١٢ شهر تهران اقدام به فعالیت های درمانی و آموزش کرده بود.

شناسایی و تامین وسایل و پشتیبانی این اردوی جهادی بر عهده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) است که پیش از این علاوه بر شهر تهران در مناطق محتلف کشور از جمله خرمشهر و کرمانشاه اقدام به برگزاری اردوهای جهادی کرده است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حرکت جهادی دانشجویان علوم پزشکی همزمان با نیمه خرداد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات