کنترل سلامت بیماران با برچسب هوشمند

به گزارش گرداب به نقل از گیزمودو، برچسب هوشمندی که به تازگی ابداع شده و حاوی اطلاعات سلامت بیماران است کنترل وضعیت آنها و علائم حیاتی افراد را بدون استفاده از دستگاه های مختلف پزشکی ممکن می کند. این برچسب حتی نیاز به حضور پرستار یا دکتر در اتاق محل بستری بیمار را از بین می برد.

بررسی های گروهی از متخصصان در دانشگاه Wisconsin-Madison به طراحی برچسبی انجامیده که به یک انقالب جهانی در دنیای پزشکی منجر خواهد شد. این برچسب دارای مدار مجتمعی است که با سرعت و دقت وضعیت سلامت افراد را کنترل می کند. انعطاف فراوان و عدم نیاز به مداخله خارجی برای کنترل بیمار از جمله مزایای مهم این برچسب است.

این برچسب از امواج الکترومغناطیسی برای بررسی علائم حیاتی افراد استفاده می کند. امید می رود با استفاده از این برچسب در واحد مراقبت های ویژه هر بیمارستان رسیدگی به وضعیت بیماران بدون استفاده از دستگاه های بزرگ دارای انبوه سیم وابزار آزاردهنده ممکن شود.

[ منبع این خبر سایت گرداب-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کنترل سلامت بیماران با برچسب هوشمند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات