نخستین گروه تخصصی'خبر و ارتباطات' در اصفهان تشکیل شد

به گزارش چهارشنبه ایرنا، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، غلامرضا رحیمی افزود: ایجاد گروه‌های تخصصی مرتبط با رسانه از جمله گروه تخصصی 'خبر و ارتباطات' یکی از مهمترین اتفاقاتی است که از سوی کمیته فرهنگ رسانه رقم خورده است.
وی گفت: تشکیل یک جایگاه خوب و ویژه برای اصحاب رسانه اصفهان جهت حضور در یک فضای علمی مرتبط با حوزه خبر، دسترسی به جدیدترین دانش‌ها در این زمینه و ارتباطات از جمله اهداف ایجاد این گروه است.
مدیر کمیته فرهنگ رسانه اظهار کرد: سیاست کمیته فرهنگ رسانه این است که گروه تخصصی خبر و ارتباطات را با حضور جمعی از علاقه‌مندان و فعالان حوزه خبر و دانشگاهیانی که به صورت علمی حوزه خبر و ارتباطات را فرامی گیرند، شروع به کار کند.
وی اضافه کرد: اولین برنامه این گروه تخصصی با حضور 'مهدی محسنیان راد' عضو هیات علمی علوم ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) با محوریت 'بازار پیام' و آینده جهان ارتباطات برگزار می شود.
رحیمی تصریح کرد: فعالیت این گروه تخصصی به صورت مستمر در قالب برپایی جلسات علمی و اجرایی در زمینه بهبود سطح علمی و دانش افراد مرتبط با حوزه خبر و ارتباطات برنامه ریزی شده است.
مدیر کمیته فرهنگ رسانه گفت: این برنامه تعاملی است و این کمیته جهت پیشبرد اهداف خود پذیرای همکاری و تعامل با همه ارگان‌هایی که در حوزه خبرغعالیت می کنند، است.
اولین نشست تخصصی گروه خبر و ارتباطات کمیته فرهنگ رسانه با عنوان 'بازار پیام و آینده جهان ارتباطات' روز پنجشنبه 13 خرداد با حضور مهدی محسنیان راد در تالار ادب برگزار می‌شود.
د/7153/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین گروه تخصصی'خبر و ارتباطات' در اصفهان تشکیل شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات