سیر تکاملی درختان در طول فضا و زمان + عکس

ایران مطلب : هنرمند «کتی پیترسون» به همراه گروهی از معماران باهمکاری هم این پروژه هنری نوآورانه و جذاب را که نماینده سیر تکاملی درختان در طول فضا و زمان بر روی زمین است را انجام دادند. مجسمه های چوبی بزرگ در بریستول در یک فضای عمومی قرار داده شده اند تا بازدیدکنندگان کنجکاو بتوانند با لمس نمونه ها به بررسی و گفتگو درباره آن بپردازند. در این اینستالیشن هزاران قطعه کوچک بریده شده در کنار هم قرار گرفته و در فضای سبز چمن گسترده شده اند و به مردم اجازه می دهد داخل هسته آن شده و نور طبیعی را از درون آن ببینند. قطعه ها و تکه ها از درختان قدیمی هستند که می توان آنها را فسیل به حساب آورد. کتی پیترسون داستان باورنکردنی پشت بعضی از این قطعات را اینگونه توضیح می دهد: «... فسیل هایی از زمان های بسیار دور در این ساختار وجود دارند، درختان فوق العاده ای مثل سدر لبنانی، نخل فونیکس، و درخت «methuselah» که یکی از قدیمی ترین درختان جهان در 4847 سال پیش است، و یک رابط راه آهن که از راه آهن کانال پاناما آورده شده است و ...»
[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیر تکاملی درختان در طول فضا و زمان + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات