شرکت ملوان ها در مزایده خرید امتیاز نفت

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان، نمایندگان باشگاه ملوان که هفته گذشته در جلسه توجیهی و مذاکره برای خرید امتیاز باشگاه نفت در تهران حضور پیدا کرده بودند پس از موافقت و تصویب هیات مدیره این باشگاه، پاکت پیشنهادی خود جهت حضور در مزایده خرید باشگاه نفت را به کمیته واگذاری این باشگاه ارائه کردند.
بر این اساس؛ مدیران باشگاه ملوان که به طور جدی خواهان خرید امتیاز نفت هستند همزمان با اخرین روز از زمان تعیین شده، بسته پیشنهادی خود را به دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت تحویل دادند.
سایت ملوان اعلام کرده باشگاه ملوان به عنوان یکی از متقاضیان خرید، همراه بسته پیشنهادی خود یک فقره چک تضمین شده روز به ارزش 10 درصد از رقم پیشنهادی را تحویل کمیته واگذاری کرد.
در خاتمه این مطلب تصریح شده: باشگاه به دلیل محرمانه بودن مذاکرات و جلوگیری از ایجاد هیجان کاذب بین هواداران پرتعداد خود از انتشار هرگونه اطلاعات بیشتر اعم از مدل های بسته پیشنهادی و همینطور اعلام اعداد و ارقام به دلیل حضور سایر رقبا در روند مزایده معذور است و از هواداران خود می خواهد دقیق ترین اخبار و اطلاعات مربوط به خرید امتیاز را تنها از طریق سایت و کانال رسمی این باشگاه پیگیری کرده و توجهی به اخبار غیر رسمی نداشته باشند.
6030/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرکت ملوان ها در مزایده خرید امتیاز نفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات